Wpis z mikrobloga

@ludi_anderson Ja Vectra używam już 4 rok i podczas tego okresu narzekałem na nich może z 5 razy, więc jestem bardziej na tak. Dzielnica Ochota jakby coś, bo zdaje się że to ma duże znaczenie.

Gdzie to chcesz montować?
@ludi_anderson: mam 100 mbps od Vectry, wcześniej miałem 50 mbps od UPC, jedno i drugie bez zastrzeżeń.

Najważniejsze to zapytać o opinię sąsiadów (nawet po nazwach wi-fi możesz się zorientować czy jest ktoś kto ma Netię, Orange itp.). W jednym budynku Vectra będzie miała dobrą, nową instalację, a w drugim co drugi dzień net zalicza pady. Pytanie o jakość nawet na terenie Warszawy nie ma większego sensu.
@ludi_anderson: wszelkie moje doświadczenia z vectrą to z ich strony brak profesjonalizmu i często nieuczciwość. Z pamięci po rodzinie i firmach znajomych:
- wmawianie, że klient ma jakiś sprzęt mimo, że na protokole oddania łącza sprzętu nie ma;
- kantowanie przy liczeniu kar za wcześniejsze zerwanie umowy (mojej mamie usiłowali naliczyć ~250zł zamiast ~80zł)
- kompletne dupy wołowe przy przenoszeniu numerów. Dwa numery firmowe; jeden wniosek o przeniesienie do innego operatora