Wpis z mikrobloga

#mieszkanie #remontujzwykopem

Mirki, szukamy z różowym mieszkania do wynajęcia. Znaleźliśmy świetne mieszkanie, ładnie urządzone, w dobrej lokalizacji i w dobrej cenie. Napisałem do gościa z kilkoma jeszcze dodatkowymi pytaniami. Już napaliliśmy się jak dzik na sosne, a później zacząłem jeszcze raz dokładnie przeglądać zdjęcia mieszkania i... jest jeden drobny szkopuł xD

Mianowicie w kuchni jest jedna ściana z pustaków szklanych (coś takiego jak na pic rel), a po dokładnych oględzinach zdjęć, okazało się, że to jest dokładnie ta sama ściana, która stanowi... tylną ścianę kabiny prysznicowej w łazience. Niby nie jest idealnie przezroczyste, no ale mimo wszystko widać będzie jakiś zarys postaci i gołego dupska. Pół biedy jak będziemy tylko we dwoje z dziewczyną, ale jak tu #!$%@? zaprosić gości na dwa dni? xD "Nie wchodźcie do kuchni, idę się kąpać"? Nie wiem kto to tak zaprojektował, ale mnie interesuje inna kwestia. Czy rozmawiać w ogóle z właścicielem o możliwości jakiegoś zakrycia tego? Czy w ogóle istnieje coś w miarę nieinwazyjnego, co ewentualnie będzie można później odkleić bez śladu? Czy po prostu dać sobie spokój i szukać innego?
Fido2801 - #mieszkanie #remontujzwykopem 

Mirki, szukamy z różowym mieszkania do w...

źródło: comment_CuDrEVdYICiLccc1nIrlpMU4aCMPMqF7.jpg

Pobierz
  • 44
@Fido2801: Ja pierdziele, co za pomysł... coś czuję, że nie pozwolą Wam zamalować tego jakąś farbą. Może są jakieś mega matujące i taki efekt by wystarczył? Zdjęcie jest zrobione z perspektywy kuchennej? Raczej szukaj innej chaty, bez sensu to. Pomyśl, że rodzice dziewczyny przyjeżdżają na weekend. Chciałbyś zobaczyć odbicie dupy teścia?! ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Sijabka: No łazienka i kibelek, to jeszcze by uszło. Ale łazienka i kuchnia... Aaa i jeszcze tutaj łazienka jest razem z toaletą, więc jak się robi dwójkę, to też z kuchni można podglądać. No po prostu bon appétit ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@viljuska: No właśnie :D O farbie nawet nie myślałem, bo domyślam się, że się nie zgodzi. Dlatego myślałem o czymś nieinwazyjnym.

@MrCopyPasta: Jakie