Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: moga ci sie niepodobac elemnty rozgrywki, nie wiem to ze nie ma trzeciej osoby, ok jakas tam krytyka jest dopuszczalna. Mi chodzi o tych ekspertow od wszystkiego co jeszcze w ta gre nie zagrali, ba nikt w to nie zagral poza tym gameplayem wypuszczonym przez cdpr i juz wiedza, ze gra bedzie #!$%@? i to koniec cdpr. Mi nie chodzi o to ze masz chwalic albo #!$%@? a o to,
@Eoon: bo pozytywne pomagaja wyhypeowac gre? Nie wiem ciesze sie jak ludzie maja zajawke na polska produkcje? Troche dumy w tym, ze mamy sie czym pochwalic i reszta swiata sra po gaciach z zachwytu? Rzygam juz tym hejtowaniem wszystkiego? Od sportowcow po gamedev. Naszczescie przy cyberpunku jest wiekszosc przychylna , klimat sie podoba, niemoga sie doczekac preorderow. Ja nie mam nic do tych ktorzy pisza, ze nie podoba im sie to
@komodus91

Ale straszne gowno

Ale zajebista gra


Czym sie roznią te opinie? Obie są rowno warte bo poparte niczym ale ty #!$%@? sie tylko do tych negatywnych. W 90% jak jest pokazywany gameplay gry AAA to jest sranie w gacie tylko ty na vikopie tego nie widzisz bo tu tylko Cyberpunk. Na razie to wyglada jak jakis Far Cry w przyszłości założe się, że gdyby to byla gra od Ubi to nikt
@Eoon: ale robi ja cdpr i zrobili juz solidnego rpg ktory pokazal ze da sie byc lepszym od ubi wiec ludzie czekaja na kolejna gre roku, jak by zrobili gowno to by nikt nie mial problemu tyle, ze pokazali na co ich stac a mimo to najwiecej #!$%@? na nich polacy, nie ma podstaw by juz prognozowac, ze to bedzie crap za to sa duze podstawy, ze bedzie gra roku.
@komodus91 nie ma zadnych podstaw, przeciez CDPR zrobil tylko jeden hit i to tyle. Porównaj sobie ile Ubi zrobilo po prostu dobrych gier, byc moze odgrzewane kotlety ale to nadal dobre gry. Nie ma podstaw do pisania, że to crap i nie na podstaw do pisania ze to GOTY. To nie jest Rockstar ktory robil GTA V, RDR, GTA IV i wiele innych gier gdzie najbardziej #!$%@? tylko port GTA IV na
@Eoon: wlasnie sa podstawy bo cdpr pokazali jakim studiem sa, jak wielka wage przywiazuja do tworzenia gier i wlasnie blizej im do rockstara niz do ubi, jak rockstar zapowiada nowe gta to kazdy wie, ze to bedzie hit, tak samo jest z cdpr, ubi robi gry masowo, co roku jakies AAA musi wyjsc. Patrzac po tym jaki progres cdpr zrobili od pierwszego wieska, jak dopracowali nawet dodatek do 3 masz naprawde