Wpis z mikrobloga

@Vaas: nie wiem, akurat tego nie mam. Znajomi chwalą. Zresztą to tylko dysk, będzie dużo lepsze od HDD. W tej cenie masz jeszcze Iridium Pro, na kościach MLC. W sumie możesz dopłacić jesli te 20zł nie robi Ci różnicy. Oba mają 5 lat gwarancji więc nie powinno być problemu.
@Paczek_w_masle: Te nowe Iridiumy są przeklęte, bo pakowali różne kontrolery i jeden dysk nie jest równy drugiemu, nie trzymają prędkości i w ogóle, mają to poprawić, ale póki co bym nie brał.
Te nowe Iridiumy są przeklęte, bo pakowali różne kontrolery i jeden dysk nie jest równy drugiemu, nie trzymają prędkości i w ogóle, mają to poprawić, ale póki co bym nie brał.


@TomdeX: Mieszasz Iridiumy z Iridiumami Pro, piszesz o zmianie kontrolerów, kiedy żadnej zmiany nie było. Po co udzielasz rad, jeśli nie masz o czymś kompletnie pojęcia?

Goodram Iridium Pro i IRDM Pro nie ma żadnych generacji, to jest jeden i
@TomdeX: Wybacz, jeśli za mocno naskoczyłem - to producent jest winny dezinformacji i spieprzył po całości wprowadzając po cichu zmiany. Zwykłego Iridiuma w ogóle nie brałbym pod uwagę, bo raz że loteria, a dwa że kiepawa wydajność tak czy inaczej, ale przy Iridium Pro/IRDM Pro żadnych wątpliwości i rozjazdów nigdy nie było.
@Tarec: No nie było, sam mam starego Iridium Pro od praktycznie premiery tych dysków, ale widać producent po facelifitingu zaczyna kombinować i dlatego wolę ostrzegać.