Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki taka przestroga dla was. Jezeli bedziecie kiedyś nad wodą to NIGDY ale to PRZENIGDY nie pozwólcie skakać komuś na głowke. Moj brat wczoraj skoczył i dzisiaj się w szpitalu okazało że jest sparaliźowany od pasa w dól...
    Jak juz skoczy i będziecie mysłec źe sie wygłupia albo źe plynie na plecach i ma twarz ponad poziomem wody to reagujcie odrazu. Gdyby nie moj kolega to moj brat by juź nie źył. My serio myslelismy ze in normalnie plywa a jak wylowilismy go to źe udaje nie przytomnego... więc nawet gdyby największy debil jakiego znaciw skoczył do wody to nie lekcewaźcie niczego. Miały być udane urodziny a skonczyło się tym że smigłowiec przyleciał.
    #przestroga #zalesie #alkohol #urazy
    pokaż całość

odpowiedzi (37)

61/100 #100oldgamechallange

Dzisiejsza gra:

Diablo II

Data wydania: Czerwiec 2000
    Platformy: PC
    Gatunek: Hack'and'slash

Opis: 5 klas postaci którymi można było grać, każda klasa jest unikalna( ͡° ͜ʖ ͡°) system levelowania postaci i rozwoju jej był majstersztykiem jak na tamte lata. Każda mapa generowała się losowo, do tego magiczne przedmioty, runy, diamenty itd
    Trzy poziomy trudności, pięć aktów co powodowało że rozgrywka wydłużała się + do tego dodatek Lord of Destruction
    Ja zawsze biegałem nekromantą i tylko szkielety tworzyłem xD
    Kolejna gra którą poznałem przez mojego ojca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grywam do dzisiaj, czasem ze znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jak ktoś ma jakieś pomysły/uwagi to zapraszam do komentowania( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceny graczy PC:
    Metacritic: 8,8
    Gry-online: 8,6

#retrogaming #staregry #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (51)

Błagam mireczki szybko pomocy, jechałem sb rowerkiem w deszczu i obejzalem sie do tylu zeby bratu cos powiedziec i wyjebalem sue w kraweznik... prawą nogą na chodnik chcialem wychamowac ale laczek mi sie"nawinol" za piete... i za chuja nie wiem jak go zdjąć uciska strasznie, jechalem z nim tak 4 km... tylko nie chce go rozcinac, nogi też, śmieszki... jak nie wiesz to up

#heheszki #pasta pokaż całość

odpowiedzi (38)