Wpis z mikrobloga

I JEST NASZ RANKING GRACZY!

Dzięki wam, zrobiliśmy ranking 40 najlepszych graczy NBA! Bardzo dużo tematów do rozmów, wyszło prawie 2 godziny podcastu a w nim między innymi: Derozan vs Butler i Derozan vs Oladipo, Westbrook vs cały świat, gdzie jest miejsce Porzingisa, niedoceniany Horford, przeceniany Lillard, kim jest Klay Thompson, dlaczego KAT może bardziej się już nie rozwijać i wiele wiele więcej. Tak naprawdę pogadaliśmy o każdym z graczy, a już graczy Top 25 to praktycznie każdego z osobna omawialiśmy po kilka minut (ominęliśmy może 3-4 graczy). Bardzo fajny podcast, sporo sprzecznych głosów, ale warto wysłuchać.

---UWAGA---

Starałem się poprawić jakość dźwięku. Wyrównałem głośność każdego z nas, więc nie powinno być tak, że któregoś słychać dużo głośniej lub ciszej. Problem jest, że w tle słychać jakiś delikatny pisk. Na początku kiedy odpalacie filmik słychać to najbardziej przez 1-2 sekundy, potem kiedy rozmawiamy ten dźwięk cichnie, choć niestety ciągle jest. Następny podcast nagrywam już w innym programie który pomoże mi znacznie podwyższyć jakość dźwięku, ten nagrywałem jeszcze w starym po potrzebowałem edytować tło w trakcie nagrywania (aby aktualizować ranking). Następny podcast będzie też dostępny na soundcloudzie! Przepraszam za ten dźwięk i mam nadzieje, że to przebolejecie, bo dla treści podcastu naprawdę warto!

I jeszcze raz dziękujemy bardzo za wszystkie odpowiedzi!


#nba
parooow - I JEST NASZ RANKING GRACZY!

Dzięki wam, zrobiliśmy ranking 40 najlepszyc...
  • 14
@Apollo_Vermouth oszczędzałem wczoraj ślinę, nie plułem ci w ryj, ale to moje takie prywatne Amber Gold inwestycji. Następnym razem nie zapomnę okazywania ci pogardy i braku szacunku na który zasługujesz.
Bardzo przyjemnie się słuchało, a co bym dodał od siebie to sporo wątpliwości się pojawia o zdrowie Kristapsa czy albo Leonarda, a Embiid już jest zakwalifikowany jako okaz zdrowia?
@Scyzorro83: jeśli chodzi o Embiida to właśnie ta nasza myśl, że mimo umiejętności to i tak dziwnie wygląda na tak wysokim miejscu wywołana była naszą pamięcią o kontuzji, chodź rzeczywiście przy Leonardzie i Porzingisie bardziej o tym mówiliśmy

@AdamHadam: dzięki wielkie, no niestety też mnie to wkurza, ale następny podcast będzie już w lepszej jakości
@parooow: parooow parówo gdzie moje głosy pytam się. skandal i fuszerka ten ranking. jeszcze ignorujesz głosy na wielkiego polaka i zawodnika. wstyd.
@parooow: co nie masz czasu, jeden filmik klocucha mniej obejrzysz to sie nic nie stanie. a jak nie mozesz sie oderwac to ja ci pomoge: gdzie jest 20 pkt Marcina Gortata?