•  

Tutaj zgłaszamy incydenty z piątego wyścigu sezonu F4 @ Vallelunga

Format:
    PRO/SEMI/AM - Kto? - Co? - Kiedy/gdzie? - obowiązkowo podajemy czas zdarzenia z replaya wzorcowego.

Wzorcowe Replaye - TUTAJ

Na zgłoszenie incydentów macie czas do poniedziałku do godziny 23:59

ps. repki PRO i SEMI właśnie się uploadują
    ps2. kto ma kompletny replay z AM? :D

#acleague

•  

Też z chęcią obejrzę repa z R2 wyścigu AM bo będąc na P1 moim zdaniem dostałem w bok przez co spadłem praktycznie na sam koniec z uszkodzonym autem co doprowadziło do wycofania się z wyścigu.

•  

@ACLeague: Zgłaszam wstępnie siebie za sytuację poniżej z drugiego wyścigu semi, to jest chyba 3 okrążenie od końca. To tak na wypadek gdybym zapomniał wyciągnąć czasów z replaya przed poniedziałkiem.

https://clips.twitch.tv/EncouragingPunchySheepWOOP

źródło: youtu.be

•  

@ACLeague:

Race1-restart/Pro/Figo 1:12

Figo uderza w mój tył - ja spinuję i zabijam połowę stawki :-(
      https://www.youtube.com/watch?v=zYDI0owDWQ0

•  

@ACLeague:
      Race2/Pro/Berek-san 3:15

Berek-san za wcześnie zamyka jadąc po zewnętrznej - spinujemy i z nami spora część stawki
      https://www.youtube.com/watch?v=TCkLq_wNMrg

•  

@ACLeague:
      Race2/Pro/ja 13:50

Niebezpieczny powrót na tor - zdejmuję Tomka Matuszkiewicza
      https://www.youtube.com/watch?v=WJF32AYS8jI

•  

@kj5d: nie wydaje mi się abym Ci zostawił tam za mało miejsca. Miałeś dużo miejsca żeby pojechać dalej.

•  

@berek_san: zobacz którędy ja pojechałem ten zakręt okrążenie wcześniej jak ty byłeś po wewnętrznej

•  

@ACLeague:
      RACE 2/SEMI - Inco - 1:10 - 1:30

Jak wracałem na tor to uderzył we mnie (właściwie to sie wpieprzył we mnie poza torem jeszcze :D). Wiem, wracając na tor powinienem uważać ale po pierwsze z mojej perspektywy wyglądało jakby on zwalniał (w rzeczywistości tyle co był po którymś z kolei strzale i faktycznie zwalniał), po drugie on nagle przyspieszył i nie wiem co chciał zrobić, zjechać w poprzek toru na drugi koniec (mi to wyglądało jak próba upolowania kogoś, padło tym razem na mnie xd)? Jak zauważyłem, że przyspiesza to jedyne co mi przyszło do głowy to też przyspieszyć. Liczyłem, że zdąże przed nim uciec, bo co bym nie zrobił to strzała bym dostał. W efekcie przypieprzył we mnie zdrowo, a mi sie połamało chyba wszystko w bolidzie xD. Już pominę to, że jak go uderzyli na początku wyścigu, odbił się od bandy i wrócił tyłem na tor to zamiast mieć kierownice skręconą tak, aby bolid zjechał na pobocze, to kierował sie cały czas do osi toru przez co zrobił sie jeszcze większy bałagan, no ale w sumie to działo sie w ułamkach sekundy, więc można to usprawiedliwić.

RACE 2/SEMI - Mateusz Mazurek - 0:40 - 1:20

Zapoczątkował karambol.

•  

@kj5d: było tam miejsce i dla mnie i dla Ciebie - ale już nie mi to weryfikować :)

•  

@ACLeague:
      SEMI R1:
      - 1:15 - Mokrysedes - widzę kolizję przede mną i hamuję, dostaję strzała w tył od sedesa w wyniku czego wpadam w mateusz-mazurek i tracę sporo czasu.
      R2:
      - 1:00 - Ogaras - na starcie uderza w wolno startującego Bryckieta, który następnie wpada prosto przede mnie;
      - 1:04 - mateusz-mazurek - spowodowanie karambolu;
      - 1:20 - prorok1394 - wjeżdża we mnie podczas próby zawracania;
      - 10:00 - drag_op - strzał w tył podczas hamowania;

•  

AM R1:
      Wojti 93 spycha mnie na trawsko jakby miał downa albo dwa nawet. Dzieje się to tuż po starcie. 1 min i 21 sek.

•  

@Skawarotka & @kozi0u widze że panowie ślepi jesteście bo jak widać to nie moja wina bo pan sedes nie zostawil mi miejsca i nie miałem gdzie uciec

•  

@ACLeague: mam nadzieje że weźmiecie to pod uwage przy ocenianiu... Nie miałem co innego zrobić bo wystartowałem bardzo dobrze i myślałem że zostawią miejsce w środku na wyprzedzenie a w ostatniej chwili zmienili zdanie i zaczeli zjeżdżac nie pozostawiając mi miejsca. To naprawde nie moja wina i mam nadzieje że obejdzie sie bez poważnej kary. Pozdrawiam

•  

@ACLeague:
      SEMI R1:
      2:18 ZiomalNB spowodował karambol w nawrocie w którym brało udział 8 kierowców w tym ja
      3:24 Mornik wypchnął mnie z toru w miejscu w którym trzeba się mocno postarać o takie coś. Spadłem na ostatnią pozycję

R2:
      15:19 Mike Kowalski podczas próby wyprzedzania wjechał mi w tył i wypchął mnie z toru
      15:45 Ogaras będąc dublowanym zajechał drogę Mike Kowalskiemu, wypadli na trawę przed zakrętem i wpadli we mnie

•  

@mateusz-mazurek: jaka ofensywa xd ja tam widziałem, że miałeś lagi jak sk... na starcie. Jeżeli uważasz, że to wina sedesa to zgłoś i tyle tak jak my to zrobiliśmy.

BTW co do ślepoty to dzięki za zablokowanie mnie na najszybszym kółku w kwalifikacjach przez co nie poprawiłem czasu ...

•  

@kozi0u ja pisze po prostu fakty a na kwalach nie przypominam sobie aby kogoś zablokowalem chyba odwrotnie jak coś. Dalej podtrzymuje swojego zdania bo nie przeanalizujecie dobrze a potem wypisujecie głupoty tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  

My tu nie jesteśmy od analizowania. Przeanalizują sędziowie. Będzie kara to będzie, nie to nie. My tylko zgłosiliśmy

•  

SEMI R2:
      1:02 Mateusz Mazurek - zmienia tor jazdy próbując odbić od Inco po swojej lewej i zahacza o mój tył powodując że zaczynam jechać bokiem i zabieram ze sobą Inco. Potem wyprowadzam bolid (pomaga w tym bardzo kontakt z Inco), ale złapałem lekko trawę z lewej i odbijając żeby uniknąć spina wjeżdżam niechcąco w tor jazdy szybciej jadącego Proroka1394 i tym samym rozpoczyna się reakcja łańcuchowa karambolu.

O ile dla mnie początkowe zdarzenie z Mateuszem kwalifikuje się na RI (lagi, ułomne kolizje w AC), o tyle późniejsze konsekwencje tego manewru i kontaktu były dość spektakularne i po dokładnym przeanalizowaniu tego wszystkiego nie czuję żeby wina leżała w 100% po mojej stronie. Może poza kontaktem z Prorokiem, ale nie odbijałbym od trawy gdyby nie wcześniejsze zdarzenie sekundę wcześniej, bo oba te kontakty są ze sobą powiązane. Bardziej piszę to do sędziów żeby poznali to z drugiej strony.

•  

@Mokrysedes: obejrzałem sytuację i zgadzam się z Tobą, to mateusz-mazurek wykonuje ruch kierownicą kiedy wciąż jego skrzydło jest obok Twojego tylnego koła. Wygląda jakby chciał się wbić bezpośrednio za Ciebie, ale chyba nie ma carradaru ani helicorsa #pdk. Zwróć też uwagę jak długo ma gaz w podłodze i dopiero jak już jedziesz bokiem to odpuszcza na chwilę gaz, w ogóle w tej sytuacji nie hamował. Moim zdaniem absolutnie jego wina, ale to już ocenią sędziowie.

źródło: streamable.com

•  

Dobre dobre nie mam helicorsy..... jak dobrze widać to sedes zjeżdża w lewą stronę a gdyby ją bym nie odbił w prawo to bym wjechał w inco. Moim zdaniem wina nie leży po mojej stronie

•  

@ACLeague:
      Uzupełniam zgłoszenie. Po ptakach trochę, ale cóż.
      NevilX (#13) vs ZiomalNB (#11) @ SemiR2 28:18
      https://youtu.be/K8pK0isMQ9M?t=1h45m19s
      https://clips.twitch.tv/EncouragingPunchySheepWOOP

•  

@NevilX: W sumie to jak replaya oglądałem okazało się, że magią AC Ziomalowi poddało się przednie zawieszenie po tym kontakcie (swoją drogą dostał we wlot powietrza, to dość daleko od zawieszenia) i dlatego wyleciał - nie jak mi się na początku wydawało, że go wypchnąłem. Bez tych uszkodzeń by się pewnie utrzymał w torze. Mimo wszystko jak już zgłosiłem, to niech będzie.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#pracbaza #szkola #dzieci

Próbna ewakuacja
    Dzieciaki się cieszą jakby wygrały życie, mimo że to tylko 5 minut lekcji mniej. No ale można przynajmniej podrzeć mordę i bezkarnie biec na oślep przez korytarz. Pure joy :D

odpowiedzi (38)

Było ale dobre XD
    #madki #madka #tinder

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (42)

Kochani niebiescy, nie dajcie sobie wmówić, że PMS daje Waszym różowym prawo do robienia cyrków. Hormony hormonami i jasne, że przez te kilka dni jest się podirytowanym, ale tak samo facet ma prawo mieć gorszy dzień i jakoś nie daje mu to społecznego usprawiedliwienia na krzywe akcje. PMS to nie zespół Touretta, to tylko dobra wymówka na darowanie sobie hamulców.
    #oswiadczenie #pms

odpowiedzi (93)