Wpis z mikrobloga

Kupiłem Overwatch pare dni temu i zagrałem dużo gier tankami, z racji tego że wole grać defensywnie i mieć też wpływ na rozgrywkę obronną. Wydaje mi się, że największy potencjał ma Reinhardt i D.va, z racji tego że są to takie jakby off tanki, mające dobre skille które mają wpływ na wynik potyczki grając solo. Absolutnie nie przypadł mi do gustu Burzyciel, może jest dobry jak gra się premade, ale nie wiem co on mógłby robić na polu walki. W premade na pewno dobra jest Orisa z racji swojego skilla przyciągania, na pewno przydatny. A Zaria, cóż. Słabiutka, chyba że się mylę. Według Was jakie jest top tier tanków, może ktoś z Was ma wysoką rangę i pojęcie o grze i mi powie :) D.Va dla uwagi!
#overwatch #blizzard
AddictedToLoli - Kupiłem Overwatch pare dni temu i zagrałem dużo gier tankami, z racj...

źródło: comment_9THqxgXvgIhPPWXcH0kzaoaqjXSMCUAW.jpg

Pobierz
  • 8
@AddictedToLoli:
Classic tanki
Rein
Orisa

Dive tanki
D.va
Winston
Hammond

Offtanki
Hog
Zarya

Wszystkie się przydają zależy od mapy, teamcompu i przeciwnika. Jak grasz zaria i masz ogarniętego reina albo dive tanka to masz non stop ponad 50% energii. A zaria z takim naładowaniem już jest mega mocna

Hogiem można grać bardziej samemu z racji jego survivalability, ale jednocześnie jesteś ładowaczem ultow. No i compy z Brigitte cię mocno kontrują

Najtrudniejsze