Wpis z mikrobloga

@bartkowniq nie kupuj tylko androida z mala iloscia pamieci w stylu bardzo nisko budżetów samsungow mini, szrot jakich malo - po paru tygodniach tel bedzie nieuzywalny. W niskiej cenie dla seniora moze jakies lenovo ze stosunkowo malym wyswietlaczem i rozdzielczościa. Powinien pasować w ten budżet

Za 500-600zl w marketach stacjonarnych nie bedzie nic sensownego. Ebay/amazon
@bartkowniq od prawie roku mam Xiaomi 4A (najtańsza - chyba - wersja) i nic szczególnego się z nim nie dzieje, może czasem troszkę przytnie, ale dlatego, że mam full różnych aplikacji, kupiłam go w tamtym roku za jakieś 500 Ziko (wersja 32 GB), teraz pewnie staniał, jak patrzysz po Allegro, to zwróć uwagę na czas wysyłki, z Chin przeważnie masz stówkę taniej, ale miesiąc później ;)
@bartkowniq: ja bym xiaomi w ogole nie bral, jesli szukalbym telefonu dla starszej osoby, ktora raczej go nie bedzie zmieniac co roku. kupilem mamie xiaomi i po 1,5 roku uzywania gniazdo jack juz bylo luzne, przyciski wylaczania i glosnosci nie dzialaly.. ja wiem, ze na mirko panuje #xiaomilepsze, ale jakosc wykonania dosc mocno odpowiada ich cenie. Lenovo to ta sama polka cenowa, ale jakos z moich doswiadczen sa lepiej wykonane