Wpis z mikrobloga

#100days100logos #logo #grafika
Od dzisiaj będę starał się robić jedno logo dziennie, aby się podszkolić w grafice wektorowej. Od wczoraj zacząłem używać Inkscape i póki co jest ciężko. Losuję nazwę firmy przez tę stronę i staram się wymyślić coś w miarę kreatywnego.

Dzień 1: Champions Network
Starałem się połączyć puchar z wtyczką RJ45 i wyszło coś takiego
Pobierz G.....o - #100days100logos #logo #grafika 
Od dzisiaj będę starał się robić jedno lo...
źródło: comment_lV4uuEKM4VXn2HptfZhTkapyH2JtSwkC.jpg
  • 11
@sorasill: aż taka różnica między tymi programami? Jakbym z tej grafiki zaczął zarabiać minimum 100zł miesięcznie to bym sobie kupił Creative Cloud dla studentów z 65% zniżki :p Pokatuję na początek trochę Inkscape'a i może wpadnie jakaś 20€ po drodze to zainwestuję :D

@rzukOkrutnik: dzięki :)
@januszekkk: nie wiem, brałem ostatnio od Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, pochwalam, ale płacenie CC za coś po to by poklikać sobie niezarobkowo to tak średnio :) może kolega się zainteresuje także Affinity ostatnio za 185 PLN`ow było.
@Gemelo: Jak Inkscape to rzeczywiście może być ciężko :D Pomysł super, bardzo razi końcówka kabla - w logo nie może być żadnych bardzo wąskich przestrzeni, bo brzydko skalują się na monitorach, albo zlewają się w druku. Może da się ją bardziej uprościć, albo przynajmniej złączyć małe prostokąty z krawędzią większego kwadratu. Tak poza logiem to tło niby ładnie gra z kolorkami, ale daje słaby kontrast, co jest złe przy prezentacji logo.
aż taka różnica między tymi programami? Jakbym z tej grafiki zaczął zarabiać minimum 100zł miesięcznie to bym sobie kupił Creative Cloud dla studentów z 65% zniżki :p Pokatuję na początek trochę Inkscape'a i może wpadnie jakaś 20€ po drodze to zainwestuję :D


@Gemelo: dostęp do CC możesz już sobie załatwić za kilka dolców na MPGH i to na cały rok.