•  

  Nie tylko związkowcy tankują ze zniżką. Lotos daje rabaty także księżom
  Ponad dwa tysiące kart rabatowych przez blisko 13 lat wydał Lotos na mocy umów z diecezjami - poinformowała tvn24bis.pl spółka. Ze zniżek na stacjach tej sieci korzysta również kilkanaście branżowych związków zawodowych zrzeszonych w centralach Forum Związków Zawodowych i NSZZ "Solidarność".

  Jak informuje Lotos, pierwsze umowy z diecezjami zostały przejęte przez spółkę wraz z portfelem klientów zakupionej w 2005 sieci Esso. Następnie współpraca była sukcesywnie rozszerzana. Przez blisko 13 lat wydano diecezjom ponad dwa tysiące kart.

  (...) "Zazwyczaj poziom rabatów wynosi w zależności od rodzaju paliwa od kilku do kilkunastu groszy, 10-15 proc. w przypadku wybranych towarów i usług" - precyzuje.

  Z rabatów na stacjach Lotosu mogą korzystać nie tylko księża. Taniej tankuje również część związkowców zrzeszonych w Forum Związków Zawodowych i NSZZ "Solidarność". "Z kart LOTOS Biznes korzysta kilkanaście branżowych związków zawodowych, m.in. służb mundurowych, przemysłu chemicznego, przemysłu motoryzacyjnego oraz transportu kolejowego" - czytamy w informacji spółki.

  https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/nie-tylko-zwiazkowcy-lotos-daje-rabaty-takze-ksiezom,865209.html

  #polska #lotos #neuropa #samochody

  •  
   M............y

   0

   @Baron_Al_von_PuciPusia: ja już od jakiegoś czasu omijam stacje orlenu i lotosu szerokim łukiem - polecam ten styl kontestacji. Szkoda, że na innych stacjach też jest paliwo z ich rafinerii, bo wolałbym lać paliwo apolityczne.

  •  

   wolałbym lać paliwo apolityczne.

   @MiloszPrzemily: Nie ma czegoś takiego. Ropa i paliwa to produkty wybitnie upolitycznione.

   @Baron_Al_von_PuciPusia: czarna mafia jebana (╯︵╰,)

   @Bez_sens-1: U mnie w firmie też można dostać taką kartę, to jest ogólnie program rabatowy do którego może przystąpić każdy (prowadzący DG), nawet kluby zrzeszające kierowców niektórych marek pozałatwiali sobie takie karty. W skrócie: rabat na dany miesiąc zależy od tego ile zatankowano w poprzednim miesiącu z kartami danej grupy.

   Także news kompletnie z dupy.