Wpis z mikrobloga

Ponawiam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi żadnej :(
Jaka klawiatura dla gracza/programisty tak do 400PLN? Raczej membranowa coś jak Razer Ornata Chroma albo Roccat Horde AIMO? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi dwoma albo coś innego godnego polecenia? Mechaników nie wykluczam jeśli nie będzie głośna jak startujący odrzutowiec., ale wolałbym klasyczna.
#gry #klawiatura #klawiaturamechaniczna #komputery #pcmasterrace
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rono: 400 zł za membranówkę to trochę strata siana, chyba, że będzie to jakaś uber ergonomiczna konsktrukcja nie do dostania poniżej 200 zł. Za 400 zł natomiast kupisz już sensowną klawiaturę mechaniczną, tylko musisz się zastanowić czy warto, a najlepiej u kogoś na takiej poklikać. Ja przeszedlem na klawiaturę mechaniczną zbudowaną z Cherry MX Red i jestem bardzo zadowolony - ba, nie chcę nawet myśleć o powrocie na membranową klawiaturę. Ogólnie
@rono: Ja ze swojej strony polecam Cooler Mastera Masterkeys Pro S na brązowych switchach. Wersja S to TKL (bez numpada), więc zawsze możesz pomyśleć nad M czy L, wedle uznania. Bardzo solidna konstrukcja, białe podświetlenie klawiszy i zwyczajna czcionka (nie podobają mi się te "gejmerskie"). Swoją kupiłem jakieś 2 miesiące temu za około 300 pln i nie żałuje, kupiłem jeszcze z aliexpress o-ringi wyciszające i wszystko ładnie chodzi :)
@rono: j/w te Cooler Mastery z serii Masterkeys są zajebiste. Przesiadłem się z Blackwidow na głośnych switchach zielonych Razera (to samo co MX Blue) na CM Masterkeys L na MX Brown i jest to boski kompromis między graniem i pisaniem.