•  

Liga+ nie pokazała w skrócie meczów akcji które są w tagu ekstrsklasaboners, chyba tak montują by pokazać jaka ta liga jest świetna okłamując rzeczywistość #mecz #ekstraklasa #canalplus

•  

@lajsta77: #ekstraklasaboners mogłoby dostarczyć wielu nowych użytkowników gdyby tag zawierał tylko gify/filmy bo wiele osób chętnie by oglądało takie akcje, ale niestety zarząd tego portalu woli najebać wszędzie reklam i narzekać, że zysk mały zamiast zadbać o jakość i tym przyciągać użytkowników ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  
      b....s

+1

Komentarz usunięty przez autora

+: appylan
    •  

@lajsta77: jeszcze dwa tygodnie temu Węgrzyn mówił, że nasz liga nie jest taka zła jak pokazują puchary europejskie także propaganda musi się zgadzać ( ͡º ͜ʖ͡º)

pokaż spoiler ale tak an serio to ciężko wymagać od kogoś, żeby srał do swojego gniazda

•  

@matixrr: @boryss: ale co to ma wspólnego z moim wpisem? Przecież nie tagowalem specjalnie by nie zaśmiecać tego tagu

•  

@lajsta77: ale ja nie krytykuje Twojego wpisu tylko piszę, że właśnie fragmenty których nie pokazuje TV mogłyby być fajnie uporządkowane tu, ale nie są ( ͡° ʖ̯ ͡°)

•  
      F......e via Android

+1

@matixrr pl
      @boryss
      @lajsta77

C+ nie pokazał bo to nie istotne, ile było takich kiksow ? 1 czy 2 a druga sprawa
      Wy się tasujecie do tych gifów czy co ? Ze potrzebujecie przejrzystości na tagu ? Oglądacie to dzień w dzień po kilka razy i sprawia wam to przyjemność ? Ja rozumiem raz i elo. To już pod masochizm można podciągnąć

•  

Wy się tasujecie do tych gifów czy co ? Ze potrzebujecie przejrzystości na tagu ? Oglądacie to dzień w dzień po kilka razy i sprawia wam to przyjemność ?

@Froglure: umiesz czytać ze zrozumieniem? Jeżeli podeślę teraz znajomemu link do tego tagu i zapytam się co tam jest to on mi odpowie że jakieś wpisy o Ekstraklasie. To tak jakby ktoś chciał kanał na YT o samolotach a ja mu podsylam kanał gdzie na 5 filmów jeden jest o samolotach a 4 o samochodach.

To tak jak np tag cebuladeals mógł być miejscem w sieci gdzie ludzie będą mogli znaleźć naprawdę dobre prpmocje, ale przez brak moderacji to zrobił się tam taki syf, że szkoda było to obserwować.

Jeżeli serwis stawia tylko na ilość wpisów, a nie na jakość tagów to potem ma takie wyniki finansowe, bo obecni użytkownicy wstydzą się tu zapraszać swoich znajomych.

•  
      F......e via Android

0

#ekstraklasaboners mogłoby dostarczyć wielu nowych użytkowników gdyby tag zawierał tylko gify/filmy bo wiele osób chętnie by oglądało takie akcje, ale niestety zarząd tego portalu woli najebać wszędzie reklam i narzekać, że zysk mały zamiast zadbać o jakość i tym przyciągać użytkowników ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Umiem czytać. Moderowanie bzdur i śmiesznych kiksow. Poważny biznes i tylko to uleczy wykop i ściagnie nowych ludzi xd
      Ja pierdole ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@Froglure: nie, nie tylko to, ale wystarczy zobaczyć ile np na takim YT wyświetleń generują jakieś kompilacje itp. by wiedzieć, że ludzie chętnie to oglądają i szukają. Wystarczy tylko trochę pomyśleć i niewielkim nakładem pracy można tworzyć ciekawe tagi dla danej grupy osób.

Tak samo było z tagiem F1 gdzie moderacja miała wywalone na zdjęcia Koterskiego to ludzie zaczęli uciekać na czat.

•  
      F......e via Android

0

@matixrr może czas się przenieść na elektrodę tam moderacja kasuje wszystkich koterskich z F1 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Od dawna chodził za mną serbski nóz kuchenny. Ciesz sie ze go zrobiłem bo daje rade fantastycznie w obozowej kuchni.
    Jako ze wracam do youtuba to jutro wieczorem lub w piatek rano wrzuce film z powstawania :)

#trollsky #gotujzwykopem

odpowiedzi (32)

Cena na Smartwatch BlitzWolf BW-HL1 spadła z $49,99 na $19,99
    Z tej okazji mam ochotę komuś taki sprawić - bo kto bogatemu zabroni ;)

Tutaj opis wszystkich parametrów zegarka

Ogłaszam więc #rozdajo - trwa od teraz do jutra do godziny 20:00.

Zasady:
    1) Plusujesz ten wpis który czytasz

2) Wchodzisz na poniższego linka i wybierasz przedmiot, który pojawi się w NASTĘPNYM 'rozdajo' (budżet do $20 - musi być marki BlitzWolf).
    https://www.banggood.com/search/blizwolf.html?from=nav&pfrom=1&pto=20&p=7K111110034963201704

3) wrzucasz linka do tego przedmiotu do komentarza LUB jeśli ktoś już dodał taki przedmiot, to po prostu go zaplusuj.

4) cierpliwie czekasz, a ja jutro (17.10) po godzinie 20:30 ogłaszam w tym wątku zwycięzce wybranego przy użyciu Mirkorandom

5) Udział może brać każdy kogo konto założono przed datą startu tej akcji. Zielonki także biorą udział :)

Gdy wygrasz, odezwę się do Ciebie na priv i zapytam o adres na który ma zostać wysłany zegarek oraz o Twojego maila.
    Jeśli masz zablokowane wiadomości, a ja zawołam Cię w tym wątku, to Ty się do mnie odezwij.
    Zamówienie będzie szło z Chin, więc dostawa zajmie pewnie z 3 tygodnie.

pokaż spoiler z pozdrowieniami dla moderacji:

no-ref-watch no-ref-lista

#unknowrozdaje
    pokaż całość

odpowiedzi (77)

znalazłam fajną pracę i do CV muszę dołączyć dwa memy. jeden już mam, a proszę was o kolejny. na pewno nie jakiś normicki i z bluzgami, to w miarę poważna praca ale z osobami bez kija w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    NAJBARDZIEJ PLUSOWANY WYSYŁAM XD

#heheszki #humorobrazkowy #kiciochpyta #memy

odpowiedzi (86)