Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: dzis w krynicy byłem jeden debil zaparkował to dzieło tak że aż mnie serce z jego głupoty zabolało - cóz nie droga bryka a wygląda - ALE UWAGA - amerykańskie wozy tego typu ponoć zaczeły w końcu skręcać moze to jakaś zachęta
@bolec_po_boku: Tak, dlatego jest ich tak dużo. Camaro oficjalnie nie ma, ale i tak jeździ ich sporo. Każdy ma prawo kupić sobie samochód jaki chce, ale niektóre trafiają w niewłaściwe ręce. Kiedyś praktycznie wszyscy właściciele takich samochodów byli zrzeszeni w różne kluby. Jednym słowem pasjonaci. Teraz coraz więcej jest przypadkowych ludzi, którzy mają w dupie markę, historię itd. Chcą się pokazać, a jak tanie, to tym lepiej...
@bzooora: no zmiana czasow. Ja zawsze narzekam na to jak zmienila sie oferta producentow przez ostatnie 15 lat, ale ciezko tutaj miec do kogokolwiek pretensje. Producent chce zarobic, wiec robi takie auta, ktore sie sprzedadza. Kazdy ma suva, hatchbacka, nawet stricte sportowe marki. Po mustangu oprocz wprowadzenia go na tutejszy rynek widac to np po silniku ecoboost. Mysle, ze takich jest duzo wiecej u nas niz gt v8, z reszta pewnie
@piotrekkk2: Oczywiście, że nie. Chodzi mi o to, że kiedyś było tych samochodów tak mało, że posiadali je głównie pasjonaci. Sprowadzali indywidualnie, utrzymanie i naprawy wymagały sporo zaangażowania, pieniędzy i cierpliwości. Było to trochę "elitarne" towarzystwo. Teraz, kiedy są ogólnodostępne, to kupuje je masa pozerów. Ma mieć dużo kuca, przyciągać wzrok, a inni maja zazdrościć. Mają do tego pełne prawo, ale... "kiedyś to było!"