Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zacznę tak: XD

Mam znajomą pare. Koleżanka mojego różowego i jej facet z którym jest od 4 miesięcy. Wiek 28 i 34 lata. No i laska zaszła w ciąże. Taka, hehe, wpadka, chociaż nie wiem jak to możliwe, bo laska była na tabletkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ona chodzi podjarana i już wybiera mieszkanie do którego się razem wprowadzą, bo Maciek (jej facet) jest taaaaaaki ucieszony na wieść o dziecku, a ona też cała w skowronkach. Także taką wersję przedstawiła mojemu różowemu.

Wczoraj gadałem z ziomkiem i on jest wkurwiony i przerażony, na razie robi dobrą minę do złej gry. Rozważa czy nie zasugerować jej skrobanki, bo nie wie czy chce sie ładować w tak poważne zobowiązania z laską którą zna 4 miesiące. Ona pewnie by musiała zawiesić działalność na jakiś czas, więc musieliby żyć z jednej pensji. Pewnie szykuje sie ostre zaciskanie pasa.

No ale jest super, będzie dzidziuś.

pokaż spoiler Co te różowe mają w głowach?

#logikarozowychpaskow #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (62)

Nie ma to jak przespać pół dnia XD
    Jutro poniedziałek a ja już zmarnowany

Dzisiaj Gingers 91/100

+ Lol myślałem że to zwykle piwo a to smakowe XD
    + Czuć imbir
    + Słodki ale nie za bardzo
    + Szybko wchodzi. Zrobiłem 3 zdjęcia a już pół nie ma
    + Fajne mieli kiedyś reklamy
    + Lepsze niż redsy
    + Łatwo dostępne

- Może jednak trochę za słodkie
    - Zgaga już się zbliżaaa
    - 4,1%
    - Niecale 5zl

Ogółem piwko jak na smakowe to nie jest złe. Lepsze niż redsy i inne smakowe nie czuć aż tak słodkiego syropu. Ale prawie 5zl za takie piwko to trochę za dużo

Ide oglądać nowy sezon Narcosa i smutac że już koniec weekendu
    ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (38)

Jesteście gotowi na kolejne #rozdajo? mamy dla Was aż 10 paczek pistacji po 0,2 kg + podkładka pod mysz widoczna na miniaturce. Zielonki nie biorą udziału, losowanie jutro o 20:00 poprzez #mirkorandom
    Dodatkowo przygotowaliśmy kod rabatowy MIRKO10 który obniży wartość zamówienia o 10% na cały asortyment z naszego SKLEPU a dodatkowo zamawiając z kodem otrzymacie podkładkę pod myszkę gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°) pokaż całość

odpowiedzi (38)