Wpis z mikrobloga

Na #ps4 w ramach #psplus dali #destiny2
Zgadałem się ze znajomym, że ściągamy i gramy. Było to nasze pierwsze podejście do dwójki więc obowiązkowo przeszliśmy 30 minutowy samouczek fabularny.
Dołączamy się do "Drużyny ogniowej" i ogien! A nie, jednak nie bo nie możemy iść robić dalej kampanie bo serwery są full.
Serio? Dodają grę do PS Plus i nie zapewniają wymaganej przepustowości?
  • 17
@Vader-Poland: d2 ma strasznie #!$%@? serwery. Opóźnienia i przepełnienia są na porządku dziennym. Najlepiej jak grasz misje i Cię wyrzuci na orbitę, bo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica: no i może bym kupił. Ta gra dla mnie by coopem stała. Przecież nie będę kupował dlc jeżeli są takie cyrki z serwerami. Nawet jeżeli po zakupie dodatku okazałoby się że w gratisie polski dubbing jest dobry to i tak się zraziłem.
@wielki-elektronik: z której strony ( _) mogliby sporo się nauczyć od Warframe, a nie sprzedawać dlc na pare h fabuły i nieskończonych modłów do bogów rng by wpadł max lvl czegokolwiek, który i tak nie daje jakiś lepszych szans w walce, bo wszystko się skaluje, w warframe jest przynajmniej poczucie progressu a nie sama uciecha z dropnietej broni która i tak jest #!$%@? xD