Wpis z mikrobloga

@amator_szarlotek
posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim
@sleep_raver przyjechala straz, potem policja. Ewakuacji na szczescie nie bylo. Podobno dmuchal e-#!$%@? w czujnik ppoż. Nie potragi odpowiedziec na pytanie dlaczego. Ogolnie to mi przypadly najlepsze geny. Jestem czadem 184cm iq 130. Mlody to karzel 175cm ktory ma problemy ze zdaniem matmy w gowno technikum. W ubieglym roku stwierdzilem ze ma #!$%@? mozgowe po tym jak #!$%@? matce karte i pojechal nad morze z kolegami. Jak widac moja diagnoza sie sprawdza.
@amator_szarlotek: wiesz dlaczego? Dlatego, że jest młodziakiem i proces mylenia mu zanikł w tamtym momencie. Może chciał pokazać, że co nie on. Nie wiesz, jak to chłopacy w tym wieku? Trochę też tak jak piszesz, 2000+ to inne dzieciaki. Mam siostrę ’02, więc jestem na bieżąco.