Wpis z mikrobloga

Kurde #mikrokoksy dawno mnie tu nie było. Można by odświeżyć #trenujzrozumemigodnoscia Obecnie przygotowuje się do zawodów w Tsk w Zielonkach pod koniec września. Zostały 4 tyg więc tak naprawdę wjeżdża już intensyfikacja. Podsumowanie głównych ćwiczeń z poprzedniego tygodnia:
squat w/belt :172,5@8.5, 3x165@9
comp bench: 110@8.5, 2x105@9
deadlift w/belt: 200@8.5 3x190@9
#silownia #trojboj
masztyrozumigodnosc - Kurde #mikrokoksy dawno mnie tu nie było. Można by odświeżyć #t...
  • 24
@151346136 a niby czemu nie ma? Trzeba czekać z tym 10 lat, aż mój total będzie chociaż zbliżony do topki w PL (o ile w ogóle to będzie osiągalne)? Im więcej osób się będzie kisic na siłowniach i czekać na wymarzone cyferki, rezygnować z tego powodu ze startu, tym wolniej ten sport się będzie rozwijać.
Ja chcę zrobić lepszy total niż na ostatnich zawodach. To jest wyznacznik że idę do przodu, a
@vela myślę że trzeba sobie zadać pytanie: jaki mam cel?
Dla mnie to osiągnąć mój potencjał, przy czym zrobić to jak najbezpieczniej. Równocześnie chce być silny i sprawny jak najdłużej to tylko możliwe.
Teraz kolejne pytanie?
Co z tym zamierzam zrobić? Czy starty mi w tym pomogą?
W moim mniemaniu tak. Zdobędę więcej doświadczenia, mam konkretny cel na poszczególne okresy treningowe. Co jakiś czas weryfikuje postępy w środowisku gdzie to się najbardziej
@masz_ty_rozum_i_godnosc cel mam identyczny, ale dla mnie starty to zbędne wydatki. Niespecjalnie też lubię procedury związane z zawodami i jeśli mam być szczery, wolę po prostu bloki offseasonowe niż te bardziej specyficzne. Wolę mieć ta dowolność wejścia i zrobienia tego na co mam ochotę niż katowania pauz, tempa, trzymania rpe, etc.

Jeżeli tobie starty pomagają, rób je. Tylko se nie zdziw jak splycisz siad i ci zalicza, bo to polska xD
@easy_idle: ohhh youuu( ͡ ͜ʖ ͡)
Jeżeli chodzi o ciężary to tak sobie - było parę pomyłek jeżeli chodzi o programowanie treningu itp. ale nie był to czas absolutnie stracony. Już mniej więcej wiem co na mnie dobrze działa jeżeli chodzi o parametry treningowe, na jakie ćwiczenia akcesoryjne dobrze reaguję, jaka długość bloków mi mniej więcej służy.
Myślę, żę po Wrześniu progres wystrzeli, szczególnie w wyciskaniu