Wpis z mikrobloga

Jaki kabel micro-usb polecacie (150cm minimum)? Baseus? Planuję i tak kupić uchwyt magnetyczny do kratki wentylacyjnej od baseusa bo chyba nie ma alternatywy, a taki klejony do szyby po zmianie auta się nie sprawdza (głęboka deska rozdzielcza).
Do tego szukam ładowarki do auta, ale że jeżdżę #skoda to mam stałe napięcie w gnieździe zapalniczki, a nie po zapłonie jak w większości aut. Idealnie byłoby jakby włączała się po pojawieniu się napięcia z alternatora (ok 14V) tylko nie wiem czy ktoś w ogóle coś takiego produkuje.

#xiaomilepsze #samochody #gadzety #zakupyzchin
  • 7
@Navarre: dam se jaja uciąć że odcina ci prąd w zapalniczce. Nigdy nie spotkałem się z takim czymś żeby zapalniczka miała stały prąd. Kup uchwyt do slotu cd, sam mam i polecam mega stabilny. A jeżeli zapalniczka jest taka jaka jest to przecież to nie rozładuje Ci aku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wxx71: I byś nie miał jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem sporo aut które miały stały prąd w zapalniczce. Obecne (Opel) też ma, ale i tak to przerobiłem na potrójny stały slot. Z tyłu, pod nawiewem dla pasażerów, jest z kolei gniazdo zależne od zapłonu.

@Navarre: Ja mam zrobiony samodzielnie taki układ przy podgrzewaczu listwy od gazu. Zależało mi na tym aby prąd był tylko wtedy