Wpis z mikrobloga

Ostatnie dwa dni spędziłem na instalacjach, modyfikacjach, ustawianiu i tłumaczeniu diablo2 tak żeby sprostał wspóczesnym wymaganiom. Efekty są fenomenalne, więc postanowiłem zrobić mini poradnik, w razie gdybym np. za kolejne 18 lat zapomniał co i jak. Myśle, że napewno jest pare osób, którym się spodoba i skorzystają.

Poradnik Diablo2.SinglePlayer.2018.HD.eXperience by Neurohaox
Jak gramy w diabełka w roku pańskim 2018?
https://imgur.com/gallery/VgYRXj4

W środku takie fajerwerki jak:
- Widescreen HD Mod ( polecam granie w rozdzielczości 1068x600 rozciągniętej na cały ekran )
- PlugY ( nieskończona skrytka, słowa runiczne z laddera na singlu, uber questy, respec )
- Loot filter ( zrobiony przeze filtr z polskimi nazwami )

Dotyczy głównie trybu single player, ale część (np. loot filter, czy widescreen) można zastosować np. na prywatnych serwerach

#diablo #diablo2 #staregry #poradnik #gry #nostalgia #lokalizacja #dobrebopolskie
Neurohaox - Ostatnie dwa dni spędziłem na instalacjach, modyfikacjach, ustawianiu i t...

źródło: comment_i5wEKb3SXPLZX2TPpbH6WyXeIhGEOJlW.jpg

Pobierz
  • 46
@Neurohaox: 3dfx to wrapper do glide, taka biblioteka która ladnie skaluje stare gry w nowych rozdzielczosciach, nie jestem pewien czy jest to domyslnie z diablo 2 dostepne, jezeli tak to wystarczy dodac do skrotu z gra opcje -3dfx, tak samo jak sie kiedys w oknie odpalalo -w