•  

Witam serdecznie wszystkich, kilka spraw organizacyjnych.

Mam wrażenie, że na mirko był ostatnio ogromny spam, więc wrzucam nasz podcast o najlepszych graczach jeszcze raz.

@gnuj przeliczyłem ranking raz jeszcze, wszystko policzone jest prawidłowo, chcieliśmy to zrobić w miarę możliwości poważnie, więc Twojego Gortata na pierwszym miejscu nie policzyłem powołując się na klauzulę rozumu i godności człowieka

Ostatnia sprawa, teraz wyjeżdżam na wakacje, więc następny podcast będzie jak wrócę (okolice 20 września). Zaczniemy już gadać o nowym sezonie, ale co najważniejsze wrócimy na lepszej jakości, ogarnąłem już parę spraw technicznych, więc mam nadzieję, że następny podcast będzie już duużo lepszy jakościowo.

#nba

źródło: youtube.com

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#pracbaza #sekretariat #dzieci

Wpada grupka przejętych dziewczynek z drugiej klasy.
    - Proszem panią, przyszłyśmy zgłosić, że ktoś nam wczoraj wysmarował siodełka od rowerów czarną farbą.
    - Czy podejrzewacie kto mógł to zrobić?
    - Niee, nie mamy żadnych wrogów.

xD
    #mniesmieszy

odpowiedzi (29)

#rozdajo #studbaza
    Jako ze zdalem egzamin robie rozdajo. Zwyciezca losowania bedzie mial do wyboru pol litra czystej, albo indywidualna diete(masa, redukcja, rekomp) ktora mu uloze

odpowiedzi (34)

Mirki, wykonywałem dla klienta soft. Gość dostał co zamówił, po wykonaniu szaty graficznej wystawiłem fakturę, nie zapłacił. nadesłał e-mail że zapłaci za grafikę jak mu zrobię dodatkowe wszystkie rzeczy które będzie chciał. Użył zwrotu "Jedyna forma nacisku jaką mamy to nie opłacić fv na usługę która pan wykonał"

Jechać z nim do prokuratury - szantaż?

odpowiedzi (119)