Wpis z mikrobloga

@demoos: niektórych ludzi trzeba potraktować bejsbolem, w tym Państwie nie można nic zrobić, bo każdemu się należy!!!
Nie byłoby velostrady nie byłoby problemu, niech się rolkują na DK.
@Rivgen: jak pisałem, dla mnie rolkarze niech sobie tam jeżdżą, nie przeszkadza mi to. Do czasu aż nie zawraca w miejscu, bez oglądania się. Strzelam, że jeszcze w tym roku rolkarz zostanie tak ustrzelony.

Ten co poleciał do tv, ostatnio mi mówił, że 3m powinny być dla rolkarzy, 2m dla rowerów, bo szybko rolkarz na 2m się nie zmieści (co akurat jest prawdą) ¯\_(ツ)_/¯
@Uwe300: dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@demoos: Dlatego to rak okropny, bo latają szeroko i często w słuchawkach, nie raz widziałem jak się przestraszył taki i w trawie lądował. Jak chcą zapitalać to niech wsiądą w auto i podjadą na jakąś serwisówkę polatać w spokoju
@Rivgen: do czasu aż się nic nie stanie pewnie wcale. Projektując to wzięliśmy rolkarzy pod uwagę, że tam się pojawią. Jak widać to był błąd, bo już chcą całą rękę upierdzielić.

SM i Policja pojawią się pewnie po pierwszej wizycie karetki i odwiezieniu uczestników do szpitala.
@Wycu91: większość z nich ma słuchawki, jedna laska (dobra dupa swoją drogą :D ) to chyba tylko klakson kolejowy by usłyszała (aczkolwiek ona nic głupiego by nie zrobiła)