Wpis z mikrobloga

Pytanie do ogarniętych widzów.

Jak oceniacie jak do tej pory poziom atrakcyjności, emocji Vuelty? Ja nie mam za bardzo odniesienia, ale wydaje mi się nudna jak flaki z olejem. Co prawda ponoć OD JUTRA ma się zacząć ściganie, ale to samo słyszałem przed 9 etapem. Meh.

#kolarstwo
  • 6
@budep: czemu? Co z tego, ze tdp jest niższe rangą, pierdyliard balonów nie jest kwestią niższego budżetu czy niższej rangi tylko wiesniactwa xD Mi się podoba w tym roku realizacja vuelty, jest świetnie zrobiona. Jestem największa fanką Giro, które realizacyjnie jest w tyle. Co do samego wyścigu nie rozumiem dlaczego znowu liderzy oddają koszulkę, A Sky w ogóle to jakiś totalny chaos. Widać, ze kolarze są już wypaleni po całym sezonie
@Laniakea: nie ma sensu porównywać właśnie TdP do czegokolwiek, bo... ten wyścig jest w Polsce. xD Z masą rund, z dziwnym sponsoringiem, i tak dalej, stąd porównywanie nie ma sensu jak dla mnie.

No właśnie, widać jakby ta Vuelta była traktowana jak kolejny etap, a nie cel sam w sobie. To oddawanie koszulki też jest.. niesmaczne i irytujące. Lepiej mi się TdP oglądało, mimo tych wszystkich wad. Tak czy siak TdF
@Laniakea: @budep: przyznam szczerze że w tym roku Vuelta póki co rozczarowuje, jest na poziomie tegorocznego TDF (na tdf w ciemno można było obstawiać jaka drużyna zwycięży) , chociaż na plus są dwa pierwsze etapy z Kwiatkowskim i jego koszulka lidera. Poza tym jednak zabawa wygląda jakby drużyny liderowanie traktowały niczym pozbywanie się gorącego ziemniaka, rzekoma walka o zwycięstwo w wyścigu kiedyś tam się ma zacząć a większość zawodników rzekomo
Pobierz frisorovicz - @Laniakea: @budep: przyznam szczerze że w tym roku Vuelta póki co rozcz...
źródło: comment_weSuriS4pymuBlGjgrB2opndSV0P28gU.jpg