Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Halo halo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  Zapraszam do wzięcia udziału w #rozdajo - do wygrania dwa vouchery na bilety do Multikina, na miejsca VIP i Super VIP. Voucher ważny jest 7 dni w tygodniu, może być wykorzystany w kasie lub na stronie Multikina.
  Jeżeli nie chcesz polegać na szczęściu w losowaniu, możesz zakupić voucher na naszej aukcji Allegro., zakupione vouchery są wysyłane automatycznie w ciągu kilku minut.

  Aby wziąć udział w losowaniu zaplusuj ten wpis. Osoby udzielające się na tagach powiązanych z patostreamami nie biorą udziału.

  #kino #film
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)

 • avatar

  Wczoraj w Krakowie urodziły się 6-raczki. Przecież bliźnięta to już jest lekki zonk a co dopiero 6-raczki. Wyobrażacie to sobie? Jesteście bezcietni a tu cyk w 9 miesięcy stajecie się rodziną wielodzietną. Na co im te 3k plus? Przecież to jest bankructwo na maksa. Chyba im ogarną jakąś jeszcze pomoc bo kurde ja to bym miała zawał jakbym się dowiedziała że szósteczke urodzę. A jeszcze w czasie ciąży kobieta myślała że będzie 5 ( co i tak jest szokiem) a tu poród i 'o sorry jednak 6" god damn it :D

  #ciekawostki #krakow
  pokaż całość

  odpowiedzi (197)

 • avatar

  Ostatnia liczba po zaplusowaniu to twoja praca na imprezie dyskotekowej

  1 - kierowca ubera
  2 - diler
  3 - sprzątacz sracza
  4 - goryl
  5 - tancerka go go
  6 - podpieracz ścian
  7 - barman
  8 - naganiaczka
  9 - dj
  0 - zostajesz w domu, stulejko
  #glupiewykopowezabawy #impreza #gownowpis

  odpowiedzi (37)