Wpis z mikrobloga

Strasznie #!$%@? mnie postawa #virtuspro Mogą sobie mówić, że przecież oni też muszą mieć wakacje, urlopy itd itd, ale dlaczego #!$%@? dwa tygodnie przed jednym z dwóch najważniejszych turniejów roku? Myślą, że biorą hajs za wspaniałą grę w CSa? Chyba zapomnieli, że na tym szczeblu esportu jest się także twarzą marki i brandem samym w sobie. Mogą narzekać jak jakieś anonki z internetu śmią w ogóle śmieć ich oceniać, ale prawda jest taka, że to jest ta ciemniejsza strona bycia ubergwiazdą. Najlepiej brać same profity, a nie dawać nic od siebie.

#!$%@? mnie też kolesiostwo. Myślałem, że takie rzeczy to tylko w polityce i jakichś zapiździałych gminach są. Ale nie, młodzi ludzie jak można zauważyć też biorą swojego kumpla na trenera mimo, że jak widać nic to nie daje. Nie zmienimy przecież go, bo jeszcze się obrazi lub co gorsza ma do spłacenia hipotekę czy coś.

Chcesz być gwiadą to bierz za to pełną odpowiedzialność, bo w błysku fleszy i czasach triumfu każdy chciałby być na piedestale, ale jak ma się gorszy czas, to niestety trzeba spiąć dupę i wrócić na szczyt. Nie chce Ci się? Zawsze możesz zostać komentatorem lub ekspertem na turniejach. Najważniejsze to odejść niepokonanym.


Nom, #!$%@?łem się.

#csgo
  • 7
@9Japko9 czyli pasha wczesniej spędzał cały dzień na siłce? Edit. Przy obecnym poziomie cs'a nie wystarczy tryhardowac przez kilka dni przed turniejem, s1mple poświęca kilka godzin dzienne nad głupimi prefirami, nie mówiąć o samym strzelaniu
@kawa_z_kota: Pasza podobno zapowiedział że jest to chyba jego ostatni Major, zdaje sobie sprawę, że #!$%@? tu ugrają, i o zakończeniu kariery w Katowicach może tylko pomarzyć, bo za #!$%@? nie przebrną tych wszystkich quali do Kato.