Wpis z mikrobloga

bycie #rozowepaski jest takie trudne. Bardzo ciężko jest nam zarobić jakiekolwiek pieniądze bo kapitalistyczne świnie płacą nam mniej od #niebieskiepaski !!!!!!!11 I jeszcze musimy robić nadgodziny!!!!
#feminizm #logikarozowychpaskow #tfwnogf #przegryw #stulejacontent #gownowpis #heheszki #redpill #nocnazmiana
Pobierz c.....o - bycie #rozowepaski jest takie trudne. Bardzo ciężko jest nam zarobić jakiek...
źródło: comment_XS00XDWJF6W8tHK2FQoU2adnX0jI9BRZ.jpg
  • 12
@czajniko Ja trollowałem na ome.tv niczym @odyn88 .Puszczałem jak laska gra i beta #!$%@? klaskali mówili, że cudownie gra, pięknie gra, jest świetna, cudowna, najlepsza na ziemi

Pół godziny później zorientowałem się, że nie było dźwięku tylko sam obraz...

Puszczałem też najlepszego gitarzystę na ziemi czyli Jeffa Loomisa, bardzo utalentowany człowiek, mało kto zwracał na niego uwagę, próbowałem też z Zakkiem Wylde i nikt go nie rozpoznał co mnie mega dziwi

Enyłej
H.....s - @czajniko Ja trollowałem na ome.tv niczym @odyn88 .Puszczałem jak laska gra...
@Helsantonio_Montes: bez przesady Loomis przynajmniej ma rzesze fanów znających się rzeczy zamiast stada stulejarzy. Zresztą jakby chciał to i by mógł mieć loszek na pęczki i w #!$%@? hajsu grając łatwą muzyczkę. Ale tacy jak oni mają po prostu inne priorytety i chwała im za to bo mamy większą różnorodność w muzyce.
@czajniko: w głębszych zakątkach internetu istnieją panowie, którzy streamują jakieś laski i właśnie robią na tym regularny hajs. Kiedyś widziałem konto faceta, który zarabiał na FB, dodał się do paru grup i dosłownie konto pękało od zaproszeń. Zdjęcia przyrodzenia to był standardzik. Niestety ja bym typował, że 90% panów to jest beta, 10% przejawia cechy alfy. Dzięki temu beciaki wychowują nam tysiące księżniczek i dalej żyją w nieświadomości. Przerażające zjawisko i
neverwalkalone - @czajniko: w głębszych zakątkach internetu istnieją panowie, którzy ...