Wpis z mikrobloga

znajoma, która została matką w późnym wieku,ale chce być cool :) i chce, żeby jej dziecko ( ma 8 lat) było na topie - czytaj: akceptowane przez równieśników, była niedawno strasznie rozgoryczona, bo była na zakupach z córką i musiała zapłacić dużo więcej za spodnie z przeciętymi nogawkami niż za takie same bez przecięć( ͡° ͜ʖ ͡°) Miała pretensje do świata a wg. mnie powinna mieć do siebie, że ulega presji otoczenia....
#ciekawostki #dzieci #moda #logikarozowychpaskow
  • 12
@robertt1969 kiedyś wyśmiałem moją znajomą tymi oryginalnymi stylizacjami jak pokazałem jej jak Chińczycy je robią... są takie filmy w necie. Sterta spodni i kilka osób z papierem ściernym albo pilnikami do drewna xD a zaczęło się od tego, że podobały jej się moje wranglery które już były rozdarte w wyniku wypadku, ale je lubię więc dalej je noszę zwłaszcza, że teraz nie wiadomo czy tak miało być czy nie :P a jak
@robertt1969: Pewnie występuje ono od zarania dziejów, ale w dobie taniego blichtru i nadmiernego konsumpcjonizmu, gdzie człowiek zatracił własny sens życia na rzecz wygody i błahych przyjemności, to muszą sobie ludzie jakoś to tłumaczyć, by nie zwariować lub by mieć aprobatę innych. Ale dla mnie i tak to szaleństwo.
@RandomowyMirek: ta osoba nie uznaje tego typu podejścia do sprawy..musi wszystko być oryginalne, z metkami, zabawki wyłącznie na licencjach itp. itd. i uwielbia to podkreślać przy każdej okazji... oczywiście podkreślając jakie to drogie rzeczy :)