Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak się robi chochoła i propagandę partyjną? Wrzuca się ten obrazek. Był on dziesiątki razy na mikroblogu mając tysiące plusów. Ciekawe czy ktokolwiek sprawdził czy to prawda?

  Otóż przy pomocy wyszukiwarki Google, sprawdziłem czy rzeczywiście w pierwsze dni po katastrofie smoleńskiej była mniej lub bardziej powszechna beka z tego wydarzenia jak sugerują trole PiSu. Straciłem około 30 minut by przejrzeć setki wpisów pod tagami #smolensk #heheszki #humorobrazkowy i inne, które mogłyby posiadać niby te materiały. I wiecie co? Nie znalazłem nic co by było mocno wyplusowane i wyśmiewało tę tragedie w tym czasie. Sprawdzałem dni od 10 do 15 kwietnia 2010 roku. Może jakiś sympatyk PiSu mi pomoże bo ja ślepy jestem. Owszem, obrazki pojawiały się później gdy PiS zaczął sam robić z tego bekę mówiąc o poległym w zamachu Lechu Kaczyńskim, ale w pierwszych dniach, tak jak ma to miejsce w przypadku tego zamachu, nie była robiona beka.
  Jednocześnie obrazki wyśmiewające obecną tragedię były już od pierwszego dnia, niektóre z pareset plusami i nikt nie robił z tego powodu afery.

  Tak się robi dzisiaj propagandę.

  #takaprawda #bekazpisu #bekazprawakow #adamowicz #zamach
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Mirki wczoraj po powrocie od fryzjera mówię niebisekiemu, że włosy po raz trzeci wyślę na fundację i córka lvl 5 pyta jaką fundację i co to jest i jej tłumacze że ta fundacja robi peruki dla dziewczynek i kobiet które nie maja włosów bo są bardzo chore, i dziś po raz pierwszy w swoim życiu podjęła bardzo dorosłą decyzję i poprosiła żebyśmy pojechały do fryzjera bo ona też chcę oddać włosy żeby inna dziewczynka albo dorosła Pani miała swoją peruke #czujedobrzeczlowiek pokaż całość

  odpowiedzi (41)

 • odpowiedzi (141)