Wpis z mikrobloga

Dołożę wszelkich starań żeby usunąć ten syf z Youtube'a. Gość drze japę że boi o swoje życie, a co drugie zdanie to "Zostaw subskrypcję" XD. Najwyraźniej zgubiłem się w internetach, ale to przecież jeszcze gorsze/ogłupiające od #patostreamy #danielmagical czy #youtubeshore Co najgorsze oglądają to dzieci, jestem przerażony w jakim kierunku zmierza "rozrywka"
Może jakaś fala zgłoszeń?
https://www.youtube.com/watch?v=GFm2TCjlv7M
  • 17
@majkelmalone: To jest problem który chciałem poruszyć. Zauważ jak bardzo łatwo jest manipulować młodymi ludźmi (szczególnie na tym kanale odbywa się dosłowna manipulacja). Nie chciałbym żeby moje dziecko miało kiedyś swobodny dostęp do takiego kontentu ;)
@Beneczeq: Absurdalnie patostreamy (te "najgorsze" czyli Medżikal i Prezes Miętus) są jednymi z najmniej szkodliwych postaci na polskim yt. Knura i Mitomana ludzie traktują jak małpy w ZOO. Nikt pełnosprawny psychicznie by ich nie naśladował. Natomiast ten debil co go zalinkowałeś czy gimper który publicznie o swoim byłym kumplu mówił "ty brodata gruba #!$%@? giń" (mówił to do postaci w grze podobnej do tego człowieka) są bardzo szkodliwi, bo są autorytetami
@Beneczeq: Przecież to dzieciaki ogladają ty też sie interesowałes fizyka kwantową za dzieciaka ? ja tam wierzyłem w swietego mikołaja i było spoko kiedyś z tego wyrosną a ty swoje dziecko możesz kontrolować zakładając mu blokade na tego typu kanały bo jest taka apilkacja do jutuba ( ͡º ͜ʖ͡º) pozdro i nie promuj tego na tych tagach bo te tagi to na dziś dzien to 80%