Wpis z mikrobloga

A #!$%@? #!$%@? ODZYSKANI,
WITAMY W KOLEJNEJ MISJI FUTBOL TUTAJ MICHAŁ POL, #!$%@?Ć TO CO SIĘ DZIAŁO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA
PANIE DARKU PROSIMY O GŁOS, NO PAMIĘTASZ KIEDYŚ W LATACH 90 JUREK ZDOBYŁ MEDAL NA IGRZYSKACH OLIMPIJSKICH, ON MA DOŚWIADCZENIE, ON CHCE POKAZAĆ JAK SIĘ WYGRYWA WIELKIE TURNIEJE
MICHAŁ POL: DZIĘKUJEMY PANIE DARKU TERAZ GŁOS NIECH ZABIERZE MATEUSZ BOREK, SŁYSZAŁEM, ŻE BYŁEŚ PRZYPADKOWO NA URODZINACH LEWANDOWSKIEGO OSTATNIO
MATI: ODNIOSĘ SIĘ JESZCZE DO TEGO CO DAREK POWIEDZIAŁ, JEST POTENCJAŁ W KADRZE, A CO DO WCZORAJSZYCH URODZIN LEWEGO, NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ, ŻE TAM JEST DOBRZE, JEST #!$%@?ŚCIE DOBRZE, Z TEGO CO ROZMAWIAŁEM Z LEWANDOWSKIM I PINIM SAZAHAVIM TRANSFER DO REALU MADRYT ZNOWU JAWI SIĘ W DOBRYCH KOLORACH, MOWA TEŻ JEST O KLUBIE Z JAKIEJŚ LIGI ANGIELSKIEJ
RUDZKI: A PROPO LIGI ANGIELSKIEJ, TERAZ UNITED MA PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM TYPOWEJ 9, ROBERT MA TO COŚ, JA JUŻ KIEDYŚ MÓWIŁEM W MOIM , POWTARZAM #!$%@? MOIM, NIE WASZYM PROGRAMIE INGLISZ BREKFAST, ŻE LIGA ANGIELSKA JEST STWORZONA DLA TAKICH LUDZI JAK ROBERT. FAJNIE WCZORAJ WYSZLI, MOGĄ BYĆ KONTROWERSJE Z BŁASZCZYKOWSKIM W 1 SKLADZIE, JA NADAL TEGO NIE ZROZUMIEM, ZAPRASZAM NA MOJEGO TWITTERA TAM DOWIECIE SIĘ WIECEJ
MICHAŁ POL: TO BY BYŁO NA TYLE, WIDZIMY SIĘ ZA TYDZIEŃ, DOBRANOC #!$%@?

No #!$%@? tak widzę przyszłą misję futbol. Spuszczanie się nad remisem ze słabo grającymi włochami, dziwne zmiany, nie wprowadzanie zawodników, którzy są w formie. Przecież to tylko prosi się o #!$%@?. Włosi nie awansowali na mistrzostwa świata, #!$%@? trenera. Mają problem z gówno narodami z Europy. Od 23 mar 2018, włosi w meczach towarzyskich:
#!$%@? z Argentyną 2:0
Remis z Anglią (testującą młody skład) 1:1
Wygrana z Arabią Saudyjską 2:1 (wyciśnięte jak gąbka po lekcji w podstawówce do ostatniej kropli)
#!$%@? od Francji 3:1
Remis z Holandią 1:1 (która nie awansowała na MŚ 2018)

To nie my byliśmy nagle lepsi. To włosi byli po prostu równie #!$%@? co zwykle. To będzie padaka, Brzęczek wytrzyma 2 pierwsze mecze w eliminacjach do mistrzostw Europy.

#pilkanozna #mecz #weszlofm
Pobierz M.....1 - A #!$%@? #!$%@? ODZYSKANI,
WITAMY W KOLEJNEJ MISJI FUTBOL TUTAJ MICHAŁ POL...
źródło: comment_GhSc4Gce7dzCm8tiJmlZ9rZnKuih4QUN.jpg
  • 13
@Metiu1231: BARDZO NIE SPRAWIEDLIWIE SĘDZIA PORTAKTOWAL KUBĘ TO NIE JEST OK ŻEBY NA JEGO SETNY MECZ TAK ZAGWIZDAC KUBA SIE POŚWIĘCA DLA DRUŻYNY WIDAĆ TO DOŚWIADCZENIE. ALE PANOWIE SPOKOJNIE TO TYLKO LIGA NARODÓW JA SĄDZĘ ŻE Z IRLANDIA POKAŻEMY KLASĘ ZAPRASZAMY DO TVP

ten program pikuje w dół razem z naszymi orłami. Panowie dziennikarze bezkrytycznie wobec siebie i swoich kolegów piłkarzy.
Druga połowa to był dramat. Wybijanie piłki i obrona Częstochowy, a oni #!$%@?ą że to byl dobry mecz. Naprawdę nigdy tego nie zrozumiem pod jakim kątem Ci ludzie oglądają te mecze? Mają inną transmisje? Przecież my nie potrafimy rozegrać piłki, utrzymać się przy niej. Nie jest to tylko mecz z Włochami, to już stało się standardem. Wybijanie lagi do przodu i obrona Częstochowy, za każdym #!$%@? razem.