Wpis z mikrobloga

@johnmorra: nie rozumiesz , do sierpnia ten stosunek był na stałym poziomie, jak btc spadał to eth też i na odwrót , teraz eth do btc cały czas rośnie tak jak inne shitcoiny , skończyło się eldorado dla górników, eth spadnie do 100 nawet jak bitek spadnie na 5,5k i wzrośnie
1 BTC = 30.93 ETH i codziennie rośnie, kiedyś może wróci na 8 eth za 1 btc


@plaisant: moim zdaniem to kwestia czasu aż ETH wróci na te swoje 0.05 - 0.06 BTC.
Ludzie są obsrani, myślą że to koniec ETH. Wyprzedadzą się teraz, a będą odkupować gdy ETH będzie po 300$ ;P




ETH po 1000$

"Ethereum to the moon, dapps, gamechanger, flippening, Plasma, Casper"





ETH po 200$

"to już jest
@trevoz: wiem o co chodzi, już nie raz tak było w historii że ta róznica była duża nawet w grudniu 2017.... zapisywałem sobie btc i eth swego czasu tak to wyglądało ( ͡º ͜ʖ͡º)
(10/02/2018) btc 8500, eth 834,
(01/03/2018) btc $10,685.00 eth $871.06
i tak dalej...
@trevoz: nie ma inwestycji ico na plus to na ma parcia na eth. idziemy dalej każdy ktoś stawia dziś ico na ETH to z miejsca oszust bo na eth nic nie ma sensu stawiać( ͡° ͜ʖ ͡°) obecnie jest to jak obietnicą że nawodniony pustynię i będziemy tam ryż uprawiać.

@johnmorra: zauważyłeś że inne szity fajnie odbić potrafią a eth to nawet dobrego dead cat bounce
@WeselnyGiermek00: Masz rację ETH #!$%@?ło się ostatnio, liczyłem na coś więcej, myślałem że to taki pół shitcoin a to zwykłe gówno, tylko bitcoin się liczy, Vitalik jest autystycznym debilem ( ͡º ͜ʖ͡º) tak zaniedbać swoje dziecko ach szkoda szczępić ryja
tak zaniedbać swoje dziecko ach szkoda szczępić ryja


@plaisant: sprzedał za 800+ / zebrał 30m USD i podziękował frajerom tańcząc dla nich
:D

Tak szczerze spodziewałbyś się czegoś pozytywnego po gościu co #!$%@? coś takiego publicznie i wiedząc że jest twarzą ETH?
W.....0 - > tak zaniedbać swoje dziecko ach szkoda szczępić ryja

@plaisant: sprzed...