Wpis z mikrobloga

@plaisant: shity to shity wiadomo, ale trzeba przyznac ze kupilem pare dni temu TUBE i jestem do przodu, na nano ciagle mam 100%, tyle ze na reszcie plecy, zycie. hej wychodzi jakbym naganial. Jasne ze shity to syf, traktuje to jak loterie, moze sie trafi i tyle, ale zawsze minimum 80% w BTC
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pierwsza dziesiątka sprzed 5 lat.

@pawlo74: Jeśli doszukujesz się podobieństw, to pod uwagę powinieneś wziąć również różnice. Chociaż, ty i tak ich pewnie nie widzisz, bo jesteś zwykłym ignorantem.
@Luszian: i kto to mówi? Człowiek, który dał się nabrać na IOTA? Najgłupszy chwyt marketingowy jaki słyszałem w świecie shitcoinów. Jeszcze mogę zrozumieć, że ktoś łyknął smart kontrakty ale komputery kwantowe?! Usuń konto. Za kilka lat będziesz tu największym pośmiewiskiem obok amelcia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawlo74: Proszę nie usuwaj konta, bo dla mnie jesteś największym pośmiewiskiem tagu, wyprzedzasz nawet Amelcio, który po prostu jest chory. Ty jesteś jak paciorex, rak używający podziału "my", "wy". Jeszcze tylko czekam na cybera, bo wtedy idealnie się dopełniacie liżąc się po jajkach i rozkminiając jak wysłać transakcje ln.
@Luszian: dałeś się nabrać na IOTA człowieku, razem z amelciem a może on cię do tego przekonał? Oprócz tego trolowałeś bitcoina, jesteś pierwszym w hstorii zaraz po nim. Możesz czuć się dumny.