Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #rozdajo #ksiazki

  Mam do rozdania kolejne 2 książki Kinga, książki są używane, ale w bardzo dobrym stanie.
  "Łowca snów"
  "Pod kopułą"

  Planuję sprezentować je jednej osobie, chyba że zwycięzca rozdajo stwierdzi, że którejś nie chce.

  - Wysyłka na mój koszt na dowolny adres w Polsce
  - Musisz tylko zaplusować
  - Losowanie jutro (26.09.2018) przez mirkolos
  - Bez zielonek
  - Dołączam również czekoladę, no chyba że ktoś nie lubi :(

  Dziękuję za uwagę :)
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Jadę busem, wchodzi starszy Pan więc wstaje i mowie, żeby usiadl, a ten do mnie:

  pokaż spoiler Sieeedz, ja trzy lata siedziałem ( ͡º ͜ʖ͡º)


  #rzeszow #truestory #komunikacjamiejska

  odpowiedzi (16)

 • avatar

  Co wy na to, żeby zrobić film "Pedalstwo". Wielki reżyser Sojciech Wmażowski nagrałby soczyste scenki jak pedalstwo gwałci małe dzieci, jak zarażają się hivem, jak kradną i jak mieszkają w brudnych squatach ćpając narkotyki.

  Potem czaicie te komentarze. Wybitny film poruszający ciężki temat. Reżyser obiektywnie przedstawił w wiarygodny sposób problem pedofilii wśród homoseksualistów. Trzymające w napieciu i porażające prawdziwe kino. Wręcz dokument!

  Wiecie co mnie rozpierdala? Że cała ta lewa hołota traktuje "Kler" jak dokument. A jest w nim tyle prawdy co w Drogówce czy Botoksie. W Wołyniu Smażowski potrafił przedstawić dwie strony - byli przecież Polacy, którzy zabijali Ukraińców. A w tym paszkwilu przedstawił duchowieństwo jako gigantyczne zło złozone tylko ze szkodników i gwałcicieli. Jeśli ktoś poznał tę grupę społeczną szerzej to wie, że to jest krzywdzące. Dlatego śmieszy mnie to jaranie się tym filmem i traktowanie go niczym dokument. A jednocześnie smuci mnie ten wszechobecny atak na księży. Nikt nikomu do kościoła chodzić nie każe. Nikt nikomu nie każe brać ślubu kościelnego ani obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Nie chcecie słuchać kazać to nie chodźcie do kościoła. I tyle. Dajcie żyć innym tak jak chcą. I miejcie świadomość, że KK to największa organizacja charytatywna na świecie.

  #kosciol #duchowienstwo #kler #bekazlewactwa #neuropa #prawica #rozsadek #film #rzeczywistosc #konserwatyzm #katolicyzm #wiara
  pokaż całość

  odpowiedzi (96)