Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#silownia #mirkokoksy #redukcja #dieta #odchudzanie

Witam mireczki, piszę dzisiaj z anonimowych. Półtorej miesiąca temu w końcu wziąłem się za siebie i od tego czasu straciłem na wadze około 10 kg.
Moim celem jest RZEŹBA ale jak wiadomo z takim %BF jaki miałem to najpierw redukcja. Teraz ważę 87.5 kg przy wzroście 195, ogólnie zauważalnie schudłem niestety głównie na rękach, nogach, twarzy a zależy mi na pozbyciu się brzucha. Może pozbyłem się kilogramów trochę za szybko (głównie dieta ale ćwiczyłem też na siłowni by zachować mięśnie ale raz, że mięśni za dużo nie miałem a dwa, że z taką małą podażą kcal ciężko byłoby je zachować bo do zredukowania było i jest jeszcze troche.) ale ze skrajności w skrajność jest łatwiej, teraz za to mam wielki zapał. Pytanie teraz co robić dalej?? Wrzucam foto jak teraz wyglądam - odpowiedź pewnie będzie jedna - redukcja, bo dalej mam nieciekawy brzuch. Tylko boję się, że przy moim wzroście (195) dalej redukując będę wyglądał jak jakiś patyczak.

foto

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kptant
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#silownia #mirkokoksy #redukcja #di...
źródło: comment_OavdbbqeI0ZCdekDhJUI4FX9005PnyO3.jpg
  • 10
OP: @Helsantonio_Montes lubię swój wzrost, no ale wolałbym z 5-10cm mniej.

@johnmorra @Kasahara @MarianAlkoholik @Zelber
Obawiam się, że na zdjęciu które wgrałem wyglądam lepiej niż jest w rzeczywistości. Postarałem się o trochę lepsze zdjęcie mojego sadła.
Jeśli ktoś spożywa obiad to przepraszam za foto ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chodzi mi o to, że może lepiej pozbyć mi się teraz trochę więcej tego tłuszczu?
Na ostatnim zdjęciu jestem
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - OP: @Helsantonio_Montes lubię swój wzrost, no ale wolałbym z...
źródło: comment_nzb3HatMui5tx73LIaGsKqigOq2kBtb6.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania: To nadal poziom do masowania a redukowania. Z twoim wzrostem jak bardziej schudniesz będziesz wyglądał komicznie. Jako wysoka osoba masz o wiele więcej lat pracy nad budową mięśniową aniżeli osoba z 170 cm. A póki ten masy nie zbudujesz to po redukcji nadal będziesz skinny fat, albo jakimś cudem skinny (anorektycznie).
OP: @Kasahara Dobra przyznaję Ci rację i zrobię tak jak piszesz. Faktycznie, już z chudymi rączkami zaczynam wyglądać śmiesznie.

Jeszcze jakbym mógł prosić o małą radę. Chciałbym sobie wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne (97kg, 195cm, 23lata choć wiem i tak, że te całe wyliczenia są tylko przybliżone).
Wszystko fajnie ale wychodzą mi mega rozbieżności (od 2700 kcal do 3350 kcal ) i teraz np dodając np te 300 kcal to w jednym wyliczeniu