Wpis z mikrobloga

Rafał 23 Lublin

Zgłoszenie nr 318 z dnia 2018-09-09 16:47:03

Imię: Rafał
Wiek: 23
Miejscowość: Lublin
Kim jestem?
Jestem po I stopniu studiów, niedawno obroniłem pracę licencjacką. Zamierzam kontynuować studia i próbować łączyć to z pracą związaną w pewnym stopniu z wykształceniem. Zamieszkuje okolice Lublina. Sympatyczny, skromny, wrażliwy, inteligentny, spokojny chłopak. Gdy dostanę szansę to umiem się bardziej otworzyć, bo na początku nie jestem aż tak ufny, więc należę do tych ostrożnych w relacjach z ludźmi.

Wygląd
Mam 176 cm wzrostu, sylwetka szczupła, waga w normie. Brunet o zielonych oczach. Zdarzało się słyszeć, że wyglądam na osobę, której można zaufać. Czyli żaden typ groźnego przestępcy na pierwszy rzut oka. Styl normalny, bez spodni z dziurami i innych podobnych rzeczy.

Zainteresowania
Interesuje się sportem jako kibic (piłka nożna, siatkówka, tenis, piłka ręczna, skoki, lekkoatletyka) psychologią, podróżami. W wolnym czasie lubię obejrzeć film, najchętniej dramaty, oparte na faktach, komedie, spotykać się ze znajomymi, spacerować, słuchać muzyki, poszerzać swoja wiedzę w różnych dziedzinach i rozwijać się cały czas.

Czego oczekuję?
Oczekuję poznania interesującej dziewczyny, która kieruje się w życiu pewnymi wartościami. Żebyś nie bawiła się uczuciami innych i traktowała to na serio. Nie szukam osoby, która chodzi ciągle do klubów. Najlepiej, gdy nie pali. Najważniejsze, żebym się z Tobą dobrze dogadywał.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Kolacja we dwójkę, następnie wspólne oglądanie filmu. Poza tym aktywnie spędzić czas: jakieś kręgle, wycieczki rowerowe, spacery.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub kiedyś w przyszłości jak najbardziej.
Dzieci tak.
Nie palę, pije okazyjnie. Narkotyki i marihuana nie.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonylublin < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

Pobierz MirekSzukaZony - Rafał 23 Lublin

Zgłoszenie nr 318 z dnia 2018-09-09 16:47:03

Imię:...
źródło: comment_ob0Z0A8C5vvqkG84EopHg6zQkrNbBWKP.jpg
  • 2