Wpis z mikrobloga

Właśnie pierwszy raz od dłuższego czasu postanowiłam przejrzeć facebook'a.
Kolejne bajkowe śluby, zaręczyny, ciążowe brzuszki, potomstwo w uroczych ujęciach, stare koleżanki wyglądające jak z okładek magazynów...

Nie dziwie się, że ludzie przez social media łapią depresję.
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CaraMia: wiem że ludzie są przywiązani do swoich kont, ale ja ostatnio #!$%@?łem konto po ponad 7 latach, zrobiłem nowe i mam 21 znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No bo w sumie co mnie obchodzi że ktoś kogo nie widziałem 10 lat zrobił cośtam. Messengera używam, ale relacja tylko przez internet to słaba relacja a takich już nie chcę :P
No ale tak, młodzi są na to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CaraMia: no, też kiedyś o tym myślałem, ja pamiętam pierwsze komórki i internet, GG itp, a i tak do takiego FB przywykłem dosyć szybko. A co dopiero dzieciaki które od małego kojarzą Facebooka, szczególnie w rodzinach gdzie starzy dają dziecku tablet i "jest spokój" :/ całe życie przez pryzmat internetu noszonego w kieszeni.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CaraMia: z jednej strony to używka, każde social media, z drugiej też ewolucja jakiś sposobów na kontakty międzyludzkie (w tym konkretnym aspekcie). Kiedyś listy, kartki pocztowe, telefony, potem komórki, komunikatory internetowe itp. Teraz jesteśmy w stanie pokazywać swoje życia nawet na bieżąco, wszystko, a jednak dystans do drugiego człowieka zwiększa się nieubłagalnie. No bo inaczej było wysłać kartkę do znajomego a inaczej wystawić zdjęcie z wakacji mając paręset "znajomych".
Wspomniałem kiedyś