Wpis z mikrobloga

@Kasahara wszystkie Cityfity wyglądają tak samo, wrzuć sobie w google Cityfit Rondo ONZ i oblukaj zdjęcia. Z doświadczeń nie pomogę, bo nie wyszłam poza strefę cardio :P
Na 99% pierwsze wejście gratis. Idź i się przekonaj.


@wamaga: Na ogół wygląda to w ten sposób, że kilka dni przed otwarciem klubu można wejść i pooglądać, ale nie możesz ćwiczyć. Później, w niektórych klubach raz na 2 tygodnie (np. raz na 2 tygodnie w czwartki) nowe osoby mogą wejść na próbny trening, natomiast nie ma czegoś takiego, że przychodzisz sobie kiedy chcesz i Cię wpuszczą na pierwszy darmowy trening.

Cześć.
@Plecakofil: super dzięki za pomóc, bo u mnie jest na jedna krzywa ławka do wyciskania i 1 krzywy rack i czasem idzie dostać kota czekając 30 minut na swoje ćwiczenie nawet o godzinie, gdy jest luźno.
@Kasahara dużo lepiej ogarnięta niż większość sieciowek, nie jest to pedalskie Calypso ani nie jest to (szczególnie starsze) średniowieczne S4. Sprzętu zawsze dużo, maszyny Technogyma, ławki sztangi proste
super dzięki za pomóc, bo u mnie jest na jedna krzywa ławka do wyciskania i 1 krzywy rack i czasem idzie dostać kota czekając 30 minut na swoje ćwiczenie nawet o godzinie, gdy jest luźno.

@Kasahara: z ławkami to raczej w żadnym CityFit nie ma problemu, jak chodzi o racki to w każdej siłowni są minimum 2, jedynie maszyny Smitha mają dosyć #!$%@?. Z sieciówek to do CityFit i McFit w
a o MC nikt się nie przypieprza i można robić (nie #!$%@? i nie robię touch and go), jakiś problem z magnezją?


@Kasahara: o MC na pewno się nikt nie przypierdzieli, bo na ogół strefy wolnych ciężarów sa wyłożone matami. O magnezję to nie wiem bo sam nie używam, ale raczej bym się o to nie obawiał. Najlepiej przyjdź i się przekonaj, miesięczny karnet to grosze a przy otwarciu zawsze dają
@Kasahara: Pzn? Lokalizacja tego klubu jest taka, że zwali się tam pół miasta i będzie tragedia. Sam się wahałem, ale własnie nauczony doświadczeniem ilości ludzi w Pestce - rezygnuję.