Gorące dyskusje ostatnie 12h

#elektroda moim marzeniem bylo by zrobic taka kurewska inbe na elektodzie np. zalozyc ze sto kont i w jednej godzinie zajebac forum jakimis glupimi pytaniami w stylu ktora strona wkladac baterie do pilota xD

odpowiedzi (44)

Czołgiem!

Zaczynamy miesięczny czelendż #rozdajo, zabawę ochrzciłem dumną nazwą "LOŻERIA"! Dodajcie do obserwowanych tag #lozeria, jeżeli chcecie testować swój fart przez miesiąc.

Na początek kilka informacji:
    - wyniki każdej Lożerii będą pojawiały się w poście z kolejną,
    - w każdym poście z Lożerią dodam krótką historyjkę lub ciekawostkę związaną z "życiem Loży",
    - na kontakt w sprawie odbioru nagród macie 48h (jeżeli wygrany się nie skontaktuje, to jego nagroda wchodzi do puli kolejnej Lożerii),
    - zabawa będzie przybierać różne formy (plusuj - wygraj, komentuj - wygraj, wysil się - wygraj, nic nie rób - wygraj, itp.),
    - codziennie będzie inna nagroda oraz pojawią się cztery niespodzianki (zwycięzca dowie się co wygrał, dopiero po odbiorze paczki),
    - aktywiści patostreamów oraz patopolityki nie będą brani pod uwagę przy wyborze zwycięzców,
    - nagrody z plusów wybiera maszina typu mirkorandom/mirkoplusy,
    - nagrody za inną aktywność wybiera jednoosobowa komisja czyli ja.

Przejdźmy do konkretów. Na początek klasycznie, na rozruch.

________________________________________________________________________________________

#lozeria nr 1/31

Nagroda 1: Loża Szyderców White
    Sposób na wygraną: plusujesz - wygrywasz

Nagroda 2: moje prawie #pokazmorde z posta w ramce + autograf + osobisty gratis
    Sposób na wygraną: nic nie rób - wygraj

Ciekawostka:
    Biała Loża kończy karierę i nie dostanie już dodruku, gdy się wyprzeda do końca. W jej miejsce wskoczy różowa lub złota Lożita. Dodatkowo tworzymy teraz grę, której promocję wesprze Pan Tusk xD

#lozaszydercow #glupiewykopowezabawy
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

• odpowiedzi (11)