Wpis z mikrobloga

@krzy_siek Nie wiem czego potrzebujesz, ale opiszę co ja używam:
1. Zwykłe skanowanie - na ekranie poka cyk w ikonkę i tyle, potem ewentualnie w menu na znaczek jajka jak trzeba do wyliczenia dodać appraisal. Jeszcze od razu można wejść tam w ikonkę mieczy i zobaczyć, które ataki są najlepsze i jak wypada w porównaniu do podobnych gatunkow.
2. Renaming czyli zmiana nazwy poka na bardziej "użyteczną", w zakładce wybierasz sobie jaki
@krzy_siek Teoretycznie tak, ale na twoim poziomie bym się aż tak nie przejmował. Zresztą same % nie mają znaczenia jeśli pokemon jest słaby :p Ogólnie teraz bardzo szybko się wbija xp, a do 30 poziomu na dziko spotykasz coraz lepsze poziomowo pokemony, które możesz ewoluować i będą bardzo dobre nawet ze słabym IV. IV ma dopiero znaczenie kiedy chcesz ulepszać pokemony 30lvl+ za pomocą stardustu i candy i chcesz żeby twój pokemon
A no i jeszcze można skanować podczas łapania, ale ja tego nie używam w ogóle.


@ProwojMiliten: a jak dla mnie jedna z lepszy funkcji, zwłaszcza jeśli masz do łapania coś co się ciężko łapie. Wtedy jak nie seta albo przynajmniej powyżej 90% IV to odpuszczam.
@krzy_siek: Ja chcę dodać parę od siebie rzeczy. Zapewne już dawno wiesz nieco więcej, ale mimo to chcę coś dopowiedzieć.

Poki w grach oryginalnych i w PGO się różnią. Więc niekoniecznie to, co byłoby dobre w grze, jest dobrze w GO.
Oprócz tego, shiny poza kolorkiem nie mają ŻADNEJ różnicy. Czyli shiny pikachu jest tak samo silny, jak gdyby nie był shiny.

Dodatkowo... CP jest najważniejszą rzeczą. Nie IV. Ale CP