Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wchodzi człowiek na wykop i dowiaduje się, że jest lewakiem, białorycerzem, stuleją, lub kato prawakiem, bo wystarczy, że jego poglądy choć delikatnie różnią się od poglądów rozmówcy. Na wykopie można się dowiedzieć, że:

1) jeśli widzisz coś niewłaściwego w wyciąganiu na spacer ludzi z tinder to jesteś białorycerzem
    2) jeśli zakopiesz fake info to jesteś lewakiem bez rigcz
    3) jeśli uważasz, że wśród księży jest nadreprezentacja pedofilów, ale nie powinno się stosować odpowiedzialności zbiorowej, a księża powinni odpowiadać jak normalni ludzie zgodnie z zasadą równości wobec prawa- jesteś katoprawakiem
    4) popierasz PO, PIS, SLD, Razem, Korwina, Nową Prawicę, Starą Lewicę, masz od polityki kurwicę- masz niskie IQ i jesteś lemingiem

a potem człowiek sobie przypomina, ze w pracy siedzi koło wierzącego katolika, 2 metry dalej ma poganina który odprawia jakieś szamańskie rytuały i ma amulety szczęścia, po lewej ma ateistkę, z przodu typowego wolnorynkowca i wszyscy są w stanie kulturalnie rozmawiać nie tylko o pracy, ale też na tematy światopoglądowe, polityczne i religijne to zastanawiam się jak Ci ludzie zachowują się w realu.

#oswiadczenie #pracbaza #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (83)

Ej mirasy, ale jestem zażenowany po tym, co mnie ostatnio spotkało. Kilkanaście dni temu taka trochę starsza szara myszka z roku #studia , z którą nigdy nie gadałem, poprosiła mnie o wskazówki jak zdać pewien przedmiot, z którym się męczy od roku, to jej zaoferowałem skrypt nawet, który rzetelnie robiłem - no niech stracę, może chociaż zda. Wysłałem jej to i nawet nie dostałem zwrotnego "dzięki".
    Wczoraj wpadłem na nią przez przypadek i tam pytam, czy przejrzała i takie pierdoły. Odpowiedziała mi, że nie jak może mi się odwdzięczyć, to jedyne co jej przychodzi do głowy to seks XDDD... kurde mirki czaicie, nieznajoma laska w ramach podziękowań oferuje wam ruchanie (mokre sny wszystkich przegrywów). Odpowiedziałem jej, że chyba ją pojebało, zabroniłem jej do mnie pisać i życzyłem ujebania przedmiotu, no po prostu jestem zniesmaczony, zażenowany i rożne inne słowa przychodzą mi na język.
    #logikarozowychpaskow #bezkazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (41)

Przeglądałam w #googlemaps okolice hostelu, gdzie spałam w zeszłym roku we #francja #paryz
    Chciałam odradzić koleżance noclegi w tamtej okolicy wysyłając zdjęcie z googli
    Ten obrazek chyba skutecznie ją przekona do zmiany okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piękne ujęcie!
    #heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (79)