Wpis z mikrobloga

Nareszcie! W związku iż mam wolne to sobie marnuje czas przy wypoku i Hoi4. Z tym ostatnim mam problem: jest za łatwy, zbyt casualowy, łopatologiczny.

I udało się! Po jakiś pięćdziesięciu próbach (na innych modach+vanilla, Expert AI+insane+dopakowanie przeciwników nic nie dawało, ciągle wygrałem) Sowietom udało się zastopować Barbarossę. Osiągnąłem Moskwę i Leningard, ale z Moskwy zostałem wyparte.

Pijcie ze mną kompot. W końcu nie potrzebuję człowieka/ MP w hoi4 by bawić się na najwyższym poziomie.

https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=1137372539
#hoi4
  • 4
@Camilli: jak ta gra może wydawać się casualowa? Ile trzeba w to #!$%@? żeby tak mówić? Xd ja odpuściłem bo żarła niesamowicie czas , zatrzymałem się na tym że po 30h #!$%@? kompa ale ogarnąć flotę żeby dawała przewagę jednocześnie z resztą to jest #!$%@? niemożliwe
@Croudflup: No od premiery na steamie mam 286 godzin XD

W pierwszej rozgrywce podbiłem Niemcami świat (regular). W drugiej Polską obroniłem się przed Niemcami (ZSRR nie pykło) regular.

Teraz na VH/sildery na korzysc AI max mogę podbić świat Bhutanem...

Gra naprawdę nie jest skomplikowana. Słowo klucz to zgrupowania pancerne (szczególnie niedoceniane lekkie czołgi, które są najszybszymi jednostkami) i kotły.

Do tego ciężkie myśliwce i bombowce taktyczne (ze względu na zasięg) i