Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Anonim71830: @Motylanogaa: Ej, ale serio nie wiem gdzie wy tu widzicie coś więcej niż 4 na 10 xD Ryj trochę kapiszononowaty, duże czoło, nos i usta małe, skupione ze sobą, małe oczy. Gdyby nie Karyńska bluzka i ten wisiur na szyi to bym powiedział, że to szara myszka dla anonka. Tak to dziewczyna idealnie pasująca do imprez w OSP. Musiałbym być naprawdę ostro nawalony, żeby zagadać.
@kapejszon: Kiedyś wynajmowałem pokój w większym mieszkaniu. W sąsiednim pokoju był typ. Student filozofii. Morda 5/10, intelekt 6,5/10 całokształt: zupełnie przeciętny normik. Był strasznym spermiarzem. Ruchałby co popadnie. Oczywiście wszystkie tinderki, badoo poinstalowane na telefonie. Kiedyś z nim sobie piłem piwo i zaczęliśmy rozmowę. Mówi, że zdarza mu się ruchać te dziewczyny z tych portali. No i ciągnie dalej gadkę i zaczyna mnie instruować. Przeglądamy dupeczki, no ja mówię, że o
@Szkocik

@Anonim71830: @Motylanogaa: Ej, ale serio nie wiem gdzie wy tu widzicie coś więcej niż 4 na 10 xD Ryj trochę kapiszononowaty, duże czoło, nos i usta małe, skupione ze sobą, małe oczy. Gdyby nie Karyńska bluzka i ten wisiur na szyi to bym powiedział, że to szara myszka dla anonka. Tak to dziewczyna idealnie pasująca do imprez w OSP. Musiałbym być naprawdę ostro nawalony, żeby zagadać.


No proszę Cię..