Wpis z mikrobloga

Mirki, ktoś zna jakiś #basen w okolicy #katowice, #chorzow, #bytom, na którym można spokojnie popływać popołudniu bez tłumów, za rozsądną cenę i który najlepiej ma >2,5m głębokości?
Od niedawna chodzę na ECW Bytom, ale tam się tyle szkółek nawpieprzało, że ciężko w każdym dniu iść o sensownej porze (17-20).
Dobrze by było, jakby się nie pluli o pływanie z płetwami, bo uczę się na #nurkowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 21
@Shusey: 5 to jest właśnie ECW, a z tego co widzę, to wszystkie te mają średnio dostępne godziny. Poza tym, nie licząc właśnie ECW, głębokość nie powala.

@blackmesa: Ten mam prawie pod domem, ale ma tylko 1,8m głębokości. Co mi z basenu, w którym i tak się nie utopię? ( )
@Shusey: Powybrzydzam, ale chcę chodzić 2-3 razy w tygodniu, więc dojazd do Tychów (z Siemianowic) to trochę za daleko, by utrzymać regularność. W skrócie jak będę miał spędzić godzinę w aucie, żeby popływać jedną czy dwie godziny, to tak trochę niezbyt mi się będzie chciało, a basen w miarę blisko da możliwość wyskoczyć w każdej chwili i się trochę poruszać.
Jeśli chodzi o same parametry basenu, to ECW jest dla mnie
@Slothowy: Jeszcze w Sosnowcu mozesz zobaczyć jest ponoć super basen. A skoro Siemce to nie miała tam kiedyś basenu któraś ze szkół na magicznym Bangowie lub Chemiku?
@Shusey: Pytałem o baseny na śląsku... Więc Sosnowiec odpada ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z tego co google pokazuje, to na Bańgowie jest jedna jakaś stara szkoła i nie widzę info o basenie, a Chemik... Gdzie to dokładniej? :D Mieszkam tu niecały rok...
Jest basen na Bytkowie w ZSS, dostępny dla mieszkańców i to nawet za darmo. Spróbuję się dowiedzieć jak to wygląda w praktyce (wymiary basenu, możliwość
@Shusey: No to na samym Chemiku Google nie widzi żadnego basenu :D
Jeszcze mi kolega poleca Basen Miejski, ale tam też niestety tylko w wybranych godzinach jest dostępny cały basen.
basen na którym można spokojnie popływać popołudniu bez tłumów, za rozsądną cenę i który najlepiej ma > 2,5m głębokości


@Slothowy: no to w skali kraju będzie ci podejrzewam ciężko znaleźć, a co dopiero w większych miastach