Wpis z mikrobloga

Dawno nie wchodziłem na Giełdę Klasyków, bo zbanowali mnie na ich fanpejdżu. Trochę błąd, bo każde wystawione ogłoszenie przepłaconego chłamu robi się coraz bardziej żałosne - tutaj Jetta/Vento czyli Golf 3 w sedanie za 40 tysięcy (złotych, żeby nie było że kolumbijskich pesos) xD
http://www.gieldaklasykow.pl/volkswagen-jetta-mk3-1993-39000-pln-kozuchow/

#samochody #motoryzacja #volkswagen #golf #heheszki #gieldaklasykow #bekazgieldyklasykow
Pobierz o.....y - Dawno nie wchodziłem na Giełdę Klasyków, bo zbanowali mnie na ich fanpejdżu...
źródło: comment_flBPcTfFqu1y1GVJvXbkOasNnwd1IVfH.jpg
  • 18
@aksal89:
No te poetyckie opisy w stylu

Gdy wchodził do produkcji był długo wyczekiwanym dzieckiem, z którym wiązano wiele nadziei. Fiat Cinquecento to ostatni samochód, który Polacy odbierali jako własny, polski projekt – produkowany wyłącznie w fabryce w Tychach, w znacznej mierze motoryzował Polskę lat 90-tych. Na tle Malucha, którego zastępował, był nowoczesny, cichy, komfortowy i… całkiem przestronny. Okaz z przebiegiem zaledwie 13000 km to fantastyczna sprawa – niemal kapsuła czasu,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@oficer-prowadzacy: Sam siedzę na forum/ grupie Vw T3 bo sam takiego mam.
Co tam sie #!$%@? xD
Gościu wystawia licznik z obrotomierzem za 200zl ci go jebia ze to klasyk unikat i że ma go wystawić za 600! Bo psuje rynek xD
Innym razem kumpel robil czystki w garażu wystawil zderzak stalowy, boczek z multivana troche obdarty ALE ORYGINALNY xD i pare innych klamotow jak węże, coś tam wydechu za flaszke.
Kurła ale dostojnie stoi na tym placu legenda niemieckiej motoryzacji.
#!$%@? przechodząc obok nawet bym nie spojrzał.
Większą uwagę przykuwa polonez caro nie dlatego, że jest nietuzinkowy tylko obserwujesz jak postępuje proces rozkładu.
Jeszcze te odpustowe felgi xd to auto wyglądałoby lepiej na stalowych kołach serio.