Wpis z mikrobloga

Teraz wszystko płaskie i okrągłe.


@goomba-pl: Nie wszystko, ale zgodzę się. Najgorsze są "gejmingowe laptopy". Projektowane chyba dla dzieci z autyzmem. Jeszcze fidget spinerów brakuje. Lampek choinkowych nie trzeba bo i tak się mieni we wszystkich kolorach tęczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobnie jest z tym całym "gejmingowym" sprzętem jak podświetlane podkładki pod mysz RGB!!! xD
Pobierz Kryspin013 - > Teraz wszystko płaskie i okrągłe.

@goomba-pl: Nie wszystko, ale zgo...
źródło: comment_oaJY9mgRY5l7sfKmchW8MNJ2iI8xSiOh.jpg
@Kryspin013: Jak ostatnio szukalem sobie mechanicznej klawiatury to wszedzie byly te gamingowe z pierdyliardem ledow i ficzerami dla autystycznych hamburgerowych tlustych pro gejmerufff.

Normalna mechaniczna bez bajerow kosztuje wiecej niz taka z bajerami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@goomba-pl: Z nowych laptopow o surowej stylistyce to raczej tylko TinkPady sie ostaly. Sam mam uzywanego T520 kupionego gdzies za grosze z i5 na pokladzie - po wymianie RAM do 8GB i dolozeniu drugiego dysku w miejsce napedu z ktorego i tak nie korzystam plus wymianie systemowego HDD na SSD chodzi jak marzenie i daje rade nawet ograc conieco starszego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Daje jako nowy
Normalna mechaniczna bez bajerow kosztuje wiecej niz taka z bajerami


@slozubn: Nie jestem ignorantem w tym temacie ale znajomy mówił mi, że mechaniczne gejmingowe się różnią dosyć od takich mechanicznych do pisania.
@slozubn: ThinkPady są w ogóle zajebiste, też mam jednego, dokupiłem stację dokującą za 15zł na allegro żebym nie musiał myszki, klawiatury, pada, 2 monitorów, kabla do fona za każdym razem podpinać jak go chcę zabrać, do tego dwa porty usb 3.0 za 25zł żeby nie bootleneckowało dysku 500gb i śmiga pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°)