Gorące dyskusje ostatnie 12h

No dżeźdź.

Kutka piłka tego typu, mam do rozdania grę o pani archeolog co najeżdża grobowce. Chodzi o tę część sprzed pięciu lat, co to była pierwszą częścią tego słynnego rebootu. Biorą udział wszyscy, ALE... xD
    Zielonki odpadają, jacyś falołersi patostreamów odpadają, ludzie wykazujący się totalnym brakiem RiGCzu również (czyt. troll konta, ludzie co na lewo i prawo [xD] rzucają "lewactwem" i "prawactwem").

Najchętniej widziałbym Chadów i betamyszkomaty, ew. spierdoksy też wchodzą w grę (jak przynajmniej dwa razy tygodniowo bierzecie xanax).

Losowanie spośród plusujących za pośrednictwem mirkorandom, jutro około 16 polskiego czasu, benc.

PS. ogunie mam nadzieję, że klucz jest i działa, bo to z humblebundla, nie był odkrywany ani nie tworzyłem gift linka, więc to chyba gnije od stycznia czy kiedy był ten bundel z Larą xD

#rozdajo #rozdajosteam #gry #laracroft #tombraider
    pokaż całość

odpowiedzi (7)

Żabson – Ukryty w Mieście Krzyk [Projekt Tymczasem]

zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nowoscpolskirap #polskirap #rap

odpowiedzi (61)

Taki niby zwyczajny dzień ale nie zwyczajny. Trochę jestem wkurwiony bo napierdala mnie ząb ale mam piwerko

Dzisiaj Litewski browar Svyturys Baltijos Dark Red 37/100

+ Nie spodziewałem się tego ale pyszne piwko
    + Czuć fajne palone karmelki
    + Lekko slodkawe ale tak idealnie
    + Dobrze ze bez goryczki bo by wszystko popsuła w tym browarze
    + Fajna buteleczka wygląda jak jakiś nabój do czołgu
    + Chyba Łatwo dostępne bo w lewiatanie kupiłem
    + Cena 5zl ale warto. Serio
    + Optymalna temp. Od 2 do 20 stopni na plusie. I to prawda bo im cieplejsze tym lepsze
    + Można wypić kilka bez problemu

- Kupiłem przeterminowane chyba bo jest napisane Best Before 19.09.18 XD więc nie wiem czy że wypic przed czy najlepsze przed
    - Końcówka chujowa ale nie jest zła jak w innych sikaczach

Powiem tak. Nie spodziewałem się tak dobrego piwka zwlaszcza że w internecie poczytałem trochę o tym piwku i pisali niektórzy ze chujowe XD a tu zdziwnie bo dobre. Nie wiem jak wam ale za 5zl to warto. Pozdrawiam i jestem zaskoczony i jeszcze Ząb przestaje boleć XD

Pytajcie czy będę na wypok party. Tak ale tak na 75%

Do juterka xD

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (54)