Wpis z mikrobloga

Cześć, dziś przyszła do mnie szczoteczka z #gearbest #oclean se #xiaomi apka pobrana, wszystko skonfigurowane ,szczoteczkę udało się dodać do aplikacji, łączy się z telefonem, da radę ustawić plan ale za cholerę nie liczy czasu i statystyk. Widziałem na google play pod apką, że ludzie również mają z tym problem czy ktoś sobie z tym poradził, czy trzeba czekać aż Majfrend to naprawi w następnej aktualizacji ?
Pobierz stanley8989 - Cześć, dziś przyszła do mnie szczoteczka z #gearbest #oclean se #xiaomi...
źródło: comment_6beQ1T9xejqqQjefZmpeeqcxJRH9TFs9.jpg
  • 12
@wish666: Dzisiaj generalnie rozgryzałem jej działanie i umyłem zęby jakieś 3 -4 x wybranym wcześniej planem do samego końca więc szczoteczka dziś koło 10 min już działała łącznie. A możliwe jest, że dopiero za jakiś czas się zaktualizują ?
@maciejc myślę, że jest wspólna dla wszystkich szczoteczek xiaomi bo jak wejdziesz na Google Play i wpiszesz oclean to nie masz jakiegoś wyboru. Szczoteczkę do apki dodajesz przez bluetooth i parujesz tel ze szczoteczką
@stanley8989: apka wczoraj pobrana, takze aktualna, łaczy mi sie z bluetooth, nawey mi syganlizuje, że się połaczyła, plan szczotkowania wybrany i czyści wg planu ale nie pobiera mi danych na temat mycia, jakbym w ogóle jej nie używala
@madziiia_89 spróbuj po 5-10 użyciach na ekranie głównym ściągnąć ekran od góry do dołu co spowoduje odświeżenie karty i wtedy wskoczą statystyki bo z tego co pamiętam dopiero po którymś myciu mi wskoczyły jak odswiezylem