Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Godzina 7:15, pod moim oknem jakaś para zbiera kasztany. Coś mi się wydaje, że czyjeś dziecko dopiero przy śniadaniu przypomniało sobie o pracy domowej (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  #dzieci #ludzikizkasztanow (xD)

  odpowiedzi (79)

 • avatar

  Jak profesjonalnie i zarazem klimatycznie rzucać kostką m. in. w grach "bez prądu"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #ciekawostki #gry #grybezpradu #rpg #planszowki

  odpowiedzi (23)

 • avatar

  Opowiem wam jeden z lepszych przypadków #logikarozowychpaskow jaki mnie spotkał.
  Już po ślubie pracowałem jakiś czas w delegacji w #szczecin. A że nie samą pracą człowiek żyje to wieczorami czasem wychodziło się do klubu na piwko ze znajomymi. I tak się kiedyś złożyło, że na jednym takim wyjściu były też jakieś koleżanki jednego znajomego i koleżanki tych koleżanek. No i koło jednej z nich siedziałem ja. I nawet spoko, bo dziewczyna wydawała się ogarnięta i spoko się gadało, do czasu gdy nie zobaczyła że mam obrączkę. Wtedy zaczęła się mała inba. Stwierdziła, że jestem chujem i kilka innych epitetów. Ja zdziwiony się pytam czemu, a ona na to coś w stylu:
  - "Bo ty ze mną flirtujesz, i na pewno chodzisz do klubów podrywać panienki i zdradzać żonę!"
  Serio do dziś nie wiem co takiego zrobiłem, że przy zwykłej rozmowie laska stwierdziła, że z nią flirtowałem, ale dobra, Trochę sobie poplumkała i poszła sfochana siedzieć na drugi koniec stołu koło mojego kumpa Andrzeja (wiem, że masz tu konto ;>)
  Jako że Andrzej nie miał obrączki to bawili się nieźle cały wieczór. Tj. tańczyli ze sobą + w przerwach miło rozmawiali sobie przy piwku.
  No i bawili się na tyle nieźle, że odprowadził ją do domu. Tam Andrzej dostał całusa na pożegnanie, a gdy zapytał czy wymienią się numerami ta odpowiedziała:

  pokaż spoiler - Sorki, ale nie, bo mam chłopaka...


  #heheszki #truestory #bekazrozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)