Wpis z mikrobloga

W skrócie: malarstwo Beksińskiego przeniesione do VR, do obejrzenia w muzeum w Sanoku do końca września (trailer na stronie, chociaż oczywiście nie oddaje tego co oculus założony na łeb).
http://de-profundis.pl
Amatorom twórczości Beksińskiego i/lub fanom VR powinno się spodobać, mnie się spodobało bardzo, parafrazując klasyka wspaniałe to było doświadczenie, nie zapomnę go nigdy.
Znalazłem wykop o tym projekcie sprzed roku, ale może nikt się nie obrazi za powtórkę, a nuż ktoś nie słyszał i mu się przyda.
PS. Konstrukcja tego projektu(?)/filmu(?)/doświadczenia(?) aż się prosi o poszerzenie o kolejne obrazy.
#vr #malarstwo #beksinski #beksinskinadobranoc
  • 4
@kubakokos: A te pokazy przynajmniej za free czy kasę zdzierają? Bo słyszę o tym demie przynajmniej od roku i z tego co widzę trzymają go dla siebie jak jakiś wielki skarb. Zamiast go normalnie na Steamie opublikować tak jak to robią inni, normalni twórcy.
@AdireQ: Zdzierają całą dyszkę, ciut krótko (7 min.), a przynajmniej chciałoby się dłużej, ale warto IMHO. Na wydawaniu VR zupełnie się nie znam, ale tak sobie gdybając może skoro są jedyną oficjalną vr towarzyszącą wystawie, to mają też jakieś zastrzeżenia w umowie? Swoją drogą ciekawe ile jest podobnych projektów (póki co znalazłem jeden).