Wpis z mikrobloga

Tymczasem na IG:

Bjutiii! Najsss! Wspaniałaa! ��Modeleczkaa! ❤Boskaa! Mraśnaa! Perfekcyjnaa! Fajnaaa! Tylko brać! Wariatkaa! ❤��Czikaa! Zajebiaszcza! ❤❤doskonała! ❤Truskaweczkaa! Dobraaa! ��Jedyna W swoim rodzajuu! ❤Dupczii! Idealnaaa! KOCHAM CIĘ ❤❤❤ Jejku jaka loszka ŚlicznaZa niemówiłem Boska sis LasencjaLov☺Fajnaa❤KrolowaPostaralas sieWspanialaaaKochana❤Slodka❤MojaFausti❤OczkaaaPieknaSlicznotka❤Ideolo❤NajssAniolekIno bracDupcziiZajebistaa❤Kocham cie mocno!!❤Kc kc sis Piękna ❤ Moja ❤ Najlepsza ❤ Śliczna ❤ Laska ❤ Mega ❤ Queen ❤ Najważniejsza ❤ Dupcia ❤ Zawsze piękna ❤ Księżniczka ❤ Fajna ❤ Brak słów ❤ Cudowna ❤ Słodka ❤ Moja laska Śliczna ta laska ☝☝Piesek Kotek MysząNajpiękniejsza najcudowniejsza na świecie Słońce AniołSkarby Gwiazda ⭐⭐Kwiatuszek Loszka Sztos Queen Boska Twarzowe Dupcia BffSis najlepsze Mega Bomba Kc kc K.C maxxxxx Naj Sis Bjutiii! Najsss! Wspaniałaa! ��Modeleczkaa! ❤Boskaa! Mraśnaa! Perfekcyjnaa! Fajnaaa! Tylko brać! Wariatkaa! ❤��Czikaa! Zajebiaszcza! ❤❤doskonała! ❤Truskaweczkaa! Dobraaa! ��Jedyna W swoim rodzajuu! ❤Dupczii! Idealnaaa! KOCHAM CIĘ ❤❤❤ Jejku jaka loszka ŚlicznaZa niemówiłem Boska sis LasencjaLov☺Fajnaa❤KrolowaPostaralas sieWspanialaaaKochana❤Slodka❤MojaFausti❤OczkaaaPieknaSlicznotka

#pasta #ig
  • 6